Dordrecht, Netherlands

14 jaar cel voor moord kleuter

De vader die vorig jaar zijn zoontje heeft vermoord, moet veertien jaar de cel in. Dat is net zo langs als waar justitie om vroeg.
Peter Tromp | 19 september 2016 15:02 | Aangepast op 19 september 2016 15:02
De Dordtenaar van 35 gaf vorig jaar zijn vierjarige zoontje een slaappil en verdronk hem daarna in bad. Ook zijn dochter van zes kreeg een pil, maar die spuugde zij uit. De vader liet haar achter. Het gebeurde in een woning aan het Frida Katz-erf in Stadspolders.

De vader zat in een vechtscheiding. Het gezin was bekend bij Jeugdzorg, maar die zag geen reden om de kinderen ergens anders onder te brengen.

Lees ook

Lange file op snelweg door ongeluk met meerdere voertuigen

Op de A16 bij de Drechttunnel in Dordrecht richting Rotterdam is donderdagochtend een ongeluk gebeur...

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...