Dordrecht, Netherlands

Bezoekers Live at Wantij trotseren regen

De meeste bezoekers van Live at Wantij kwamen al vrijdagmiddag aan bij het Wantijpark, ondanks de regen.
Leo Roubos | 1 juni 2018 17:46 | Aangepast op 1 juni 2018 17:46
Veel mensen hadden zich voorbereid op het slechte weer, door poncho’s te dragen. Anderen hadden paraplu’s meegenomen, hoewel dat volgens de huisregels eigenlijk niet mocht.

De bewaking bleek echter soepel met de paraplu’s om te gaan. Kleinere paraplu’s werden doorgelaten, maar grotere exemplaren met gigantische punten werden in beslag genomen.

De bezoekers van het uitverkochte Live at Wantij gaan genieten van Kensington, Blöf, Jacqueline Govaert en Suzan & Freek. Zaterdag is er weer het gratis Wantijpop.

Lees ook

Gemeente heeft eindelijk een doel voor ogen voor Biesboschhal

De Biesboschhal in Dordrecht wordt een congrescentrum, in handen van bedrijf Next Venue. Dat bevesti...

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...