Dordrecht, Netherlands

De Biobak gaat weer van start

Komende zondag gaat het programma De Biobak weer van start. Het is een voortzetting van de vier afleveringen van vorig jaar.
Leo Roubos | 3 september 2019 17:30 | Aangepast op 3 september 2019 17:30
Voor De Biobak is onder meer samenwerking gezocht met het Biesboschcentrum in Dordrecht.

Komende zondag begint het programma met een mooie zonsopgang. Daarnaast zijn er 2 biologen te zien met hun biobak, een rijdend laboratorium met alles erop en eraan.

In De Biobak is veel bijzondere natuur te zien, zoals vogels, bloemen, prachtig riet, grienden van de Biesbosch, het ontstaan van de Biesbosch en veel water.

Het is kortom allerlei natuur dicht bij huis. Het programma hoopt mensen te stimuleren er zelf op uit te gaan, naar bijvoorbeeld de Biesbosch.&t=42s

Meest gelezen

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Redactie Streek 56 | 19 nov 2025 16:00

Lees ook

Sterke hennepgeur leidt tot vondst vuurwapen in busje

Bij de controle van een busje in Dordrecht is zondagavond een vuurwapen gevonden. De inzittenden, dr...

Dordtse wereldkampioenen geëerd met enorme afbeelding in Sportboulevard

Drie lokale sporthelden krijgen een plek in de 'hall of fame' van de Dordtse Sportboulevard. Na onde...

Brand evenaart record met 51ste podiumplaats op rij

Lucinda Brand heeft in het koude maar zonnige Tsjechische Tábor de eerste veldrit van de wereldbeker...

Straten zaten weken in het donker, en dit is waarom

Bewoners van de buurt rond de Markstraat en Dintelstraat in Ridderkerk-Bolnes hebben het drie weken ...

Rechtszaak tegen Damen Shipyards start vandaag: wat staat er op het spel?

Na jarenlang juridisch getouwtrek begint deze maandag de rechtszaak tegen Damen Shipyards uit Gorin...

Uur vertraging door ongeluk met vrachtwagen op snelweg

Bij Hardinxveld-Giessendam is maandagochtend een ongeluk met een vrachtwagen gebeurd op de A15 richt...