Dordrecht, Netherlands

Dordtse Brouwers brengen ‘Dordts Blondje’ op de markt

Dordtse binnenstadbewoners Walter Sierig en Wim van Drongelen vonden het Dordtse bieraanbod niet toereikend, en begonnen daarom onlangs maar met hun eigen bierbrouwerij:De Dordtse Brouwers. Hun eerste zelfgebrouwen biertje, Dordts Blondje, is binnenkort te bestellen bij Dordtse horeca.
Vivian Rutte | 12 juni 2020 17:15 | Aangepast op 12 juni 2020 17:15
“We zijn vaste klanten bij verschillende Dordtse horecagelegenheden, dus dat was een kwestie van een praatje maken en aan de slag,” zegt Wim. Vooral omdat het een Dordts product is, verwachten de Dordtse Brouwers hun speciaalbieren wel te kunnen slijten aan de horeca-ondernemers in de stad.


De keuze voor het bier was snel gemaakt: “Veel jonge mensen drinken graag IPA’s, maar die zijn erg bitter omdat er veel hop in zit. Daar houden wij niet van, dus wij hebben gekozen voor een blond biertje.” Het bier heeft een zoetige smaak, maar is ook fris: “Echt een zomerbiertje, vinden wij.”


Het Dordts Blondje is binnenkort verkrijgbaar bij onder meer Café Merz en Wijnhuis 167.

Lees ook

Let op: deze bruggen zijn 's nachts tijdelijk dicht

Komende week is zowel de Papendrechtsebrug als de Wantijbrug een nacht afgesloten voor verkeer. Rijk...

Onzekere toekomst cultuurcentrum DOOR: vrijwilligers zoeken nieuw bestuur

Door het wegvallen van subsidie en een bestuur dat geen uitweg meer ziet gaat cultuurcentrum DOOR in...

Van kindertekening tot AI: 15 inzendingen voor ontwerpwedstrijd FC Dordrecht

Welke nieuwe afbeelding verschijnt straks op de achterzijde van de Noordtribune van het FC Dordrecht...

Brandweer takelt slachtoffer uit ruim van schip

In het ruim van een schip aan het Nanengat in Papendrecht is dinsdagochtend iemand uitgegleden. Het ...

Auto belandt in sloot, bestuurder haalt alvast droge kleren

Een automobilist heeft dinsdagmiddag een nat pak gehaald in Dordrecht. Hij belandde rond 12.30 uur m...

Verbinder van Dordt ontvangt Johan de Witt-speld: ‘Een stevige schouderklop’

Oud-journalist Hans Berrevoets (73) heeft uit handen van burgemeester Nanning Mol de Johan de Witt-s...