Dordrecht, Netherlands

Justitie: Diego stierf onnatuurlijke dood

Diego (10) die woensdag dood werd gevonden in een woning in Krispijn is door een niet-natuurlijke oorzaak om het leven is gekomen heeft justitie bevestigd.
Robert van Loon | 3 maart 2017 15:50 | Aangepast op 3 maart 2017 15:50
Uit sectie blijkt dat de jongen vermoedelijk door geweld om het leven is gekomen.

De vader belde woensdag rond zes uur de politie en vertelde dat hij zijn zoontje had gevonden. Aangezien de vader als enige in de woning aanwezig was werd hij aangehouden en meegenomen voor verhoor.

Het onderzoek naar de precieze gebeurtenissen is nog in volle gang. Zo word er onder andere een buurtonderzoek gehouden en zijn er gesprekken met familieleden en betrokennen.

De 37-jarige vader blijft in hechtenis en wordt volgende week voorgeleid aan de rechter-commissaris.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Zwak FC Dordrecht sluit 2025 af met vierde nederlaag op rij

FC Dordrecht heeft het kalenderjaar afgesloten met een pijnlijke nederlaag bij VVV-Venlo. Uitgereken...

Winter3Daagse bij radio ATOS: 60 uur lang voor donatie voedselbank

Via de Winter3Daagse van ATOS radio worden er dit jaar in elf gemeenten producten opgehaald voor de ...

Zaterdag in Studio De Witt: het Staartje, FC Dordrecht en terugblik Dordtse gemeenteraad 2025

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Diana Gerritsma over de...

Op Pad Met Ad: Rondje Dordt met de burgemeester

“U stond hoog op mijn verlanglijstje”, geeft presentator Ad van der Herik toe aan burgemeester Nanni...

Dordtse oud-wethouder Van der Linden geïnstalleerd als burgemeester in Lansingerland

“Ik fietste hier rond en dacht: dit is ‘m. Dit is de plek”, aldus Rik van der Linden, de kersverse ...

Hennep helpt niet om vervuilde moestuinen schoon te maken, blijkt uit proeven

Hennep is ‘geen realistische oplossing’ om met PFOA-vervuilde moestuinen te saneren. Dat concludeert...