Dordrecht, Netherlands

100 kleurrijke schapen in de binnenstad

In de etalages van de binnenstad staan van 1 juni t/m 31 juli 100 kleurrijke schapen. De actie heeft als doel het winkel- en horecabezoek aan de Dordtse binnenstad te stimuleren.
Sofia Letova | 31 mei 2017 10:13 | Aangepast op 31 mei 2017 10:13
Klanten en toeristen kunnen de etalages met schapen bekijken en via een deelnameformulier aangeven welke vijf schapen zij de mooiste vinden. De deelnemende winkels mogen ieder een eigen schaap omtoveren tot een uniek exemplaar. 

Prijzen
Iedereen die een formulier invult, kan een prijs winnen. Onder de deelnemers worden twintig 'I Love Dordrecht' pakketten verloot. De winkel met het leukste schaap krijgt de originaliteitsprijs. 

Deelnamekaarten
De actie start 1 juni aanstaande en loopt door t/m 31 juli. Deelnamekaarten zijn verkrijgbaar bij alle ondernemers met een schaap in de etalage. De formulieren kunnen aan het einde van de actie weer bij alle deelnemende winkels worden ingeleverd. 


Lees ook

Plaquette moet herinnering aan verzetsstrijdster Lenie Dicke levend houden

Ooit stond aan de Prinsenstraat het huis van de familie Dicke. Maar in januari 1945 werd de woning c...

Dollemansrit door Hendrik-Ido-Ambacht, bestuurder nog spoorloos

De politie heeft zondagavond de handen vol gehad aan een automobilist die behoorlijk wat schade heef...

Hele maand april unieke 'Opwaarts'-concerten op TV Dordrecht

De hele maand april staat de zaterdagavond op TV Dordrecht in het teken van Opwaarts. Unieke concert...

Stef uit Dordrecht is het zat: na een woningoverval een paar straten verderop wil hij verhuizen

Een paar keer in het gesprek zegt hij: "Het komt wel dichtbij." Stef uit Dordrecht woont een paar st...

Dordtse ondernemers geven wethouders 'gele kaart' vanwege verkeershinder door afsluitingen Heinenoordtunnel

"De wethouders economische zaken moeten zich laten horen", foetert beheerder Christian de Wit van be...

Jonge honden maken het verschil bij FC Dordrecht: 'Zij waren hongerig'

FC Dordrecht weet na ruim twee maanden weer wat winnen is. De Schapenkoppen waren vrijdagavond te st...