Dordrecht, Netherlands

100 ontslagen bij Schoonenberg

Schoonenberg Hoorzorg ontslaat 100 fulltime hoorzorgconsulenten. Het bedrijf wil alleen nog maar werken met gecertificeerde audiciens. Dat zou de service verbeteren.
Robert van Loon | 31 maart 2017 16:54 | Aangepast op 31 maart 2017 16:54
Op het hoofdkantoor in Dordrecht vallen geen ontslagen. Of er medewerkers uit Dordrecht hun baan kwijt raken kan de woordvoerder nog niet bevestigen. Ook is er niet bekend of er winkels sluiten in Dordrecht.

De ontslagen hebben gevolgen voor 100 medewerkers van Schoonenberg. Dat zijn hoorzorgconsulenten waarvan 60 zullen worden opgeleid tot audicien. Ook zijn er 20 plaatsen als supportmedewerker beschikbaar.

Meest gelezen

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

Redactie Streekomroep | 4 feb 2026 10:18

Lees ook

‘De Dort’ hangt eindelijk op de plek waar het begon

Een uniek schilderij is na 200 jaar terug in de stad dat het voorstelt. ‘Dort or Dordrecht: The Dort...

'Ouwe Jonges' opmerkelijk tam

Wie weer rekent op heftige discussie tot laaiende ruzie in Ouwe Jonges Krentebrood komt dit keer bed...

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...