Dordrecht, Netherlands

10.000 euro voor Speelotheek

Speelotheek Pip & Zo krijgt 10.000 euro van het Oranje Fonds.
Gert van der Steen | 21 maart 2016 13:21 | Aangepast op 21 maart 2016 13:21
Het is een startsubsidie voor de speelotheek, die op 13 april de deuren opent aan de Chico Mendesring. Het bedrag zal vooral worden besteed aan de aanschaf van nieuw duurzaam speelgoed, maar ook de inrichting van een computer met een goed uitleensysteem is hiermee mogelijk geworden. Verder wordt een deel nog besteed aan het vergroten van de naamsbekendheid van de speelotheek.

De speelotheek is een laagdrempelige mogelijkheid om speelgoed te lenen en uit te proberen. Daarnaast wordt informatie en advies gegeven over spelen en speelgoed dat bij de ontwikkeling van het kind past.

De opening vindt plaats op woensdag 13 april van 13.30 tot 16.30 uur. Pip & Zo trekt in bij SDK Groenland, Chico Mendesring 817.

Meest gelezen

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Lees ook

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...