Dordrecht, Netherlands

10.000 euro voor Speelotheek

Speelotheek Pip & Zo krijgt 10.000 euro van het Oranje Fonds.
Gert van der Steen | 21 maart 2016 13:21 | Aangepast op 21 maart 2016 13:21
Het is een startsubsidie voor de speelotheek, die op 13 april de deuren opent aan de Chico Mendesring. Het bedrag zal vooral worden besteed aan de aanschaf van nieuw duurzaam speelgoed, maar ook de inrichting van een computer met een goed uitleensysteem is hiermee mogelijk geworden. Verder wordt een deel nog besteed aan het vergroten van de naamsbekendheid van de speelotheek.

De speelotheek is een laagdrempelige mogelijkheid om speelgoed te lenen en uit te proberen. Daarnaast wordt informatie en advies gegeven over spelen en speelgoed dat bij de ontwikkeling van het kind past.

De opening vindt plaats op woensdag 13 april van 13.30 tot 16.30 uur. Pip & Zo trekt in bij SDK Groenland, Chico Mendesring 817.

Lees ook

Bouw van 56 flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen mag doorgaan

De rechtbank oordeelt dat de bouw van 56 tijdelijke woningen aan de Laan van Riga op het bedrijvente...

Regenboog-zebrapad opnieuw vernield: ‘Wij nemen dit vandalisme serieus’

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is zaterdag opnieuw het doelwit geweest van vand...

A15 tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht in file top tien Nederland

De snelweg A15 heeft de zevende plek van de file top tien van Nederland gehaald. Dit blijkt uit onde...

Burgemeester sluit bedrijf na explosie

De burgemeester van Sliedrecht heeft een bedrijf op bedrijventerrein Nijverwaard voor twee weken ges...

Einde WK darts voor Plaisier: gemiste wedstrijdpijlen doen hem de das om

Darter Wesley Plaisier is er niet in geslaagd de vierde ronde te bereiken van het WK in Londen. De 3...

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...