gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

112-nieuws: aanhoudingen vanwege explosie en auto ondersteboven op A16

27621800cb5f8c4738aefe3943492bbe

De politie heeft maandagavond in Dordrecht twee mannen aangehouden die verdacht worden van het veroorzaken van een explosie in België. Verder sloeg bij een ongeluk op de A16 een voertuig over de kop en crashte een auto op het busstation naast Dordrecht Centraal.

Rijnmond | Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Twee mannen zijn maandagavond in Dordrecht aangehouden door de politie. Ze worden verdacht van het veroorzaken van een explosie in België. De Nederlandse politie had vanuit België het verzoek gekregen om uit te kijken naar een auto waar de verdachten mogelijk in zouden zitten.

De auto werd gesignaleerd en met een politiehelikopter en politieauto’s gevolgd op de A16. Op de Mijlweg in Dordrecht werd de auto uiteindelijk stopgezet. De twee inzittenden zijn aangehouden.

Bij een ongeluk met twee auto’s op de A16 is een auto op zijn kop op de snelweg beland. Bij het ongeluk, dat maandagmiddag rond 17:00 uur gebeurde, raakten twee mensen lichtgewond. Zij zijn met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

Omdat de auto ondersteboven op de middelste rijbaan lag, werd de A16 bij knooppunt Ridderkerk afgesloten richting het zuiden. Zowel de hoofdrijbaan als de parallelbaan zijn dicht. Het verkeer dat vaststpmd achter het ongeluk, mocht er over de vluchtstrook langs.

Het verkeer werd omgeleid. Rond 18.00 uur stond er een file van 8 kilometer. De vertraging is opgelopen tot 40 minuten.
De politie heeft onderzoek gedaan naar de oorzaak van het ongeluk. Daarna is de auto weggetakeld. Rond 20.20 uur werd de A16 weer vrijgegeven.

Auto crasht op busstation bij Dordrecht Centraal
In de nacht van maandag op dinsdag is een bestuurder van een cabrio gecrasht op het busstation naast Dordrecht Centraal. De bestuurder van de auto meldde zich na het ongeluk samen met een getuige bij de politie.

Hoewel het de auto aardig in de prak is gereden, kwam de bestuurder er zonder kleerscheuren vanaf. Ook vielen er verder geen gewonden. Uit onderzoek bleek dat hij niet onder invloed was van alcohol of drugs.

Lees ook

pexelswandeling

Dit jaar geen avondvierdaagse in Sliedrecht

Geen avondvierdaagse in Sliedrecht dit jaar. Ondanks herhaaldelijke oproepen, is het de organisatie niet gelukt om genoeg vrijwillige verkeersregelaars te vinden. "Door dit tekort kunnen wij de veiligheid van de deelnemers en overige weggebruikers niet voldoende waarborgen", schrijft de organisatie Avondvierdaagse Sliedrecht. Deelnemers krijgen hun inschrijfgeld terug.

MuurschilderingNoordtribune

Buitenkant tribune FC Dordrecht ondergaat metamorfose: ‘Ziel van de club zichtbaar’

De Noordtribune van FC Dordrecht is een kunstwerk rijker. Aan de buitenkant van het M-Scores Stadion is een nieuwe muurschildering zichtbaar, die begin volgende maand officieel zal worden onthuld. Het kunstwerk is gemaakt door kunstenaar Bram Verbrugge, die input vanuit supporters heeft verwerkt in de mural.

fatbike1

Mannen mishandeld door fatbiker: politie heeft dader op beeld en dreigt met tonen foto

De politie heeft de dader van een mishandeling in Stadspolders in beeld en roept hem op zich te melden. De tiener reed met zijn fatbike een 79-jarige voetganger van de sokken op een in Dordrecht. Daarna deelde hij klappen uit en sloeg ook een 48-jarige omstander die te hulp schoot. Komt de jongeman niet uit eigen beweging naar de politie, dan wordt zijn gezicht herkenbaar gepubliceerd.

foto nanning en kunst 1

Zo zag je de Dordtse burgemeester nog nooit: 'Heel bijzonder'

Een portret maken van burgemeester Nanning Mol. Die unieke opdracht hadden vijf leden van het jubilerende Studio 76. De werken zijn onthuld in het Dordrechts museum in aanwezigheid van de burgemeester van Dordrecht zelf. En uiteindelijk nam hij er eentje mee naar huis.

PSX_20260608_112752

Schoonmakers onwel in bedrijfspand, gebouw tijdelijk afgesloten

Medewerkers van een schoonmaakbedrijf zijn tijdens een klus in Alblasserdam maandag onwel geworden. Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio werden zij duizelig, waarna ze snel naar buiten zijn gegaan en de hulpdiensten hebben gealarmeerd.

fotpo stemvork 23

Bijzonder kunstwerk 'Stemvork' weer terug in het Wantijpark

Een bijzonder kunstwerk keert terug in het Wantijpark. Het gaat om het kunstwerk ‘Stemvork’ dat in ere is hersteld. Zaterdagochtend 13 juni wordt het gerestaureerde kunstwerk onthuld, zestig jaar na de oorspronkelijke onthulling.