gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

112-nieuws: auto's botsen op N3, nepagenten slaan toe en 31 jongeren 'opgepakt'

f88fb0870e7f4cad08290ba0d5c30114.jpg

Op de N3 zijn vier wagens tegen elkaar gebotst, in Dordrecht is een 86-jarige vrouw opgelicht door nepagenten en de politie pakt jongeren op tijdens 'jagersspel'.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Op de rondweg N3 zijn iets voor de afrit naar Dubbeldam en Stadpolders vier voertuigen op elkaar gereden. Op foto's is te zien dat het gaat om een stationwagen en een kleine personenauto. Ook een touringcar en een witte bestelbus zijn geraakt. Wat er precies is gebeurd is nog niet duidelijk, door de klap is de kleine auto geschaard.

Door het ongeluk in de richting van de A16, is er vrijdagochtend een file ontstaan met een vertraging van meer dan twintig minuten. Hoe de inzittenden er aan toe zijn is nog niet bekend, één persoon is naar het ziekenhuis gebracht.

Nepagenten
Een 86-jarige inwoonster van Dordrecht is donderdagmiddag opgelicht door twee nepagenten. Volgens de politie werd de mevrouw rond 16.00 uur gebeld door een vrouw die zich voorstelde met de naam van een echte wijkagente. Die naam hebben de oplichters waarschijnlijk van internet gehaald.

De zogenaamde wijkagente vertelde de vrouw dat haar naam was gevonden bij een overval en dat er een politieagent langs zou komen om haar waardevolle spullen te inspecteren. Om vertrouwen te wekken, zei de nepagente aan de telefoon dat ze de oude vrouw een code zou geven en dat ze alleen iemand die aan de deur dezelfde code kon noemen, moest vertrouwen.

Even later kwam er inderdaad een man aan de deur met de bewuste code. De vrouw heeft deze man haar spullen gegeven. Later bleek dat de oplichters niet alleen haar spullen hadden gestolen, maar ook flinke bedragen van haar rekening hadden gehaald.

Jongeren opgepakt
Tientallen jongeren hebben donderdagavond meegedaan aan een spel waarbij ze zijn opgejaagd door agenten en boa's. Jongerenwerk R-Newt organiseerde het jagersspel in het Wantijpark, waarbij de jongeren anderhalf uur uit handen van politie en handhaving moesten proberen te blijven.

Uiteindelijk zijn 31 jongeren ‘gevangen’, de politie noemt de avond "een groot succes die goed werd ontvangen door de jeugd".

Bekijk hieronder onze video.

Lees meer over:

Lees ook

thumbjeeeeeeeee.png

Drukte in de stad, waar iedereen geniet van Dordt in Stoom: ‘Zeer nostalgisch’

Het is warm en druk in de binnenstad, maar tienduizenden mensen genieten zaterdag met volle teugen van Dordt in Stoom. Waar de ene bezoeker meermaals heen en weer gaat met de stoomtrein, vergaapt de ander zich aan alle stoommachines of decennia oude bussen. “Wat je ruikt, wat je ziet: het zijn echt herinneringen.”

altviool.png

Zomerconcert Trinitatiskapel zondag op TV Dordrecht

Een nieuw seizoen met zomerconcerten in de Trinitatiskapel in Dordrecht is in volle gang. Op TV Dordrecht is deze zondag een van deze concerten te zien: Strangers in the North, waarbij vier altviolisten hun krachten hebben gebundeld.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_03_25_15.Still001.png

Als de Papendrechtsebrug straks maandenlang sluit, is deze pont van groot belang

De MRD Striker. Het zegt je waarschijnlijk niks, maar het is een naam die voetgangers en fietsers tussen Dordrecht en Papendrecht de komende maanden veelvuldig tegenkomen. Die pont dient namelijk als alternatief voor de afgesloten Papendrechtsebrug, de Streekomroep kreeg ‘m alvast te zien.

IMG_7637 (1).jpg

Dordt in Stoom van start met drukbezochte vlootschouw: ‘Hier doe je het voor’

Met de traditionele Vlootschouw is Dordt in Stoom 2026 vrijdagavond goed en wel begonnen. Vanaf de oevers konden duizenden bezoekers genieten van een prachtig schouwspel op het water. Ook het iconische schip De Majesteit voer mee, met onder andere de burgemeester van Dordrecht, Nanning Mol, aan boord. "Ik denk dat ik, net als alle andere Dordtenaren hier, een centimeter van trots gegroeid ben."

PSX_20260529_191757.jpg

Woonboerderij uitgebrand na blikseminslag

Een woonboerderij in Bleskensgraaf is vrijdagavond in vlammen opgegaan. Bij de brand kwam veel rook vrij.

cb4042062709d94bfa4d22fd01011c10.jpg

Dordt in Stoom trapt af met de vlootschouw, bekijk 'm hier

Dordrecht staat dit weekend volledig in het teken van Dordt in Stoom. De aftrap daarvan is traditiegetrouw de vlootschouw, Rijnmond zendt het evenement in samenwerking met de Streekomroep (RTV Dordrecht) live uit.