gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

112-nieuws: autobrand op A16 en hardrijder knalt op boom op Zuidendijk

74f5d29b0c714c5c8be05a570540cd7f

Flinke schade bij twee ongelukken dit weekend in Dordt.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Bij een ongeluk op de A16 zaterdagmiddag waren vijf voertuigen betrokken. Eén van de vijf wisselde van rijbaan en raakte daarbij een andere auto. Uiteindelijk botsten de vijf wagens tegen elkaar en belandden tegen de vangrail. Eén van de voertuigen vloog in brand. Bij het ongeval is zover bekend niemand gewond geraakt.

En zondagmiddag ging het op de Zuidendijk goed mis. Daar reed deze auto flink te hard en botste vervolgens tegen meerdere bomen waarbij het voertuig bij de eerste al zijn deur verloor. De bestuurder is gewond geraakt, maar kon zelf de wagen nog verlaten.

Omwonenden klagen al vaker over te hard rijdend verkeer over de dijk. Ondanks de 30 en 60 kilometer die op de dijk is toegestaan, zijn de omwonenden boos over het vaak overschrijden van de maximum snelheid.

Lees ook

verdachterid

81-jarige vrouw geeft sieraden mee aan nep-rechercheur, politie zoekt jonge verdachte

Een 81-jarige vrouw uit Ridderkerk is slachtoffer geworden van een babbeltruc waarbij een nep-rechercheur haar sieraden buitmaakt. De vrouw krijgt eerst iemand aan de telefoon die zich voordoet als rechercheur. Later verschijnt een jonge man bij haar woning om de sieraden op te halen.

aszmeldingbrand

Kortsluiting in ziekenhuis, zorg gaat door

Een kortsluiting in een transformatorruimte in het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht heeft donderdagochtend voor rookontwikkeling gezorgd. Ook viel de stroom korte tijd uit, meldt een woordvoerder van het ziekenhuis.

foto onbeheerde tas

Stationshal Dordrecht tijdelijk dicht na vondst onbeheerde tas

De stationshal in Dordrecht is dinsdagmiddag tijdelijk afgezet geweest. Dit gebeurde na een melding van een onbeheerde tas. Een explosievenexpert kwam ter plekke voor onderzoek, maar in de tas zat niets bijzonders.

schoofrijnmond

Eerste koopzondag in dit dorp, maar de meeste winkels bleven dicht

Voor het eerst mochten de winkels in Hendrik-Ido-Ambacht op zondag hun deuren openen. Afgelopen donderdag besloot de gemeenteraad met een kleine meerderheid koopzondagen officieel in te voeren. Toch bleef de grote toeloop in winkelcentrum De Schoof nog uit. Alleen de Jumbo en telefoonwinkel Fixphone openden daar zondag volgens Rijnmond hun deuren.

foto website

Chef-kok Marco vierde in eerste jaar al feest, nu zit er misschien wéér een prijs in het vat

Met de uitreiking voor de nieuwe Michelinsterren op komst, zit er voor Marco van der Wijngaard misschien wel weer een prijs aan te komen. Als nieuwe uitbater van restaurant De Gieser Wildeman in Noordeloos behield hij de eerder al verdiende Michelinster. Daar bovenop won hij in zijn eerste jaar nóg een prijs: de Gouden Koksmuts. "Ik houd wel van een wedstrijdje."

moldor

Dordrecht zet in op gezamenlijke vuurwerkshow, verenigingen en clubs krijgen geen vergunning

De gemeente Dordrecht gaat voor de jaarwisseling geen vergunningen voor een vuurwerkshow verlenen aan clubs en verenigingen. Dat zegt burgemeester Nanning Mol in de uitzending van 'In Gesprek Met' op TV Rijnmond. Met die beslissing sluit Dordt zich aan bij tal van andere gemeenten in de regio.