gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

112-nieuws: autobrand op A16 en hardrijder knalt op boom op Zuidendijk

74f5d29b0c714c5c8be05a570540cd7f

Flinke schade bij twee ongelukken dit weekend in Dordt.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Bij een ongeluk op de A16 zaterdagmiddag waren vijf voertuigen betrokken. Eén van de vijf wisselde van rijbaan en raakte daarbij een andere auto. Uiteindelijk botsten de vijf wagens tegen elkaar en belandden tegen de vangrail. Eén van de voertuigen vloog in brand. Bij het ongeval is zover bekend niemand gewond geraakt.

En zondagmiddag ging het op de Zuidendijk goed mis. Daar reed deze auto flink te hard en botste vervolgens tegen meerdere bomen waarbij het voertuig bij de eerste al zijn deur verloor. De bestuurder is gewond geraakt, maar kon zelf de wagen nog verlaten.

Omwonenden klagen al vaker over te hard rijdend verkeer over de dijk. Ondanks de 30 en 60 kilometer die op de dijk is toegestaan, zijn de omwonenden boos over het vaak overschrijden van de maximum snelheid.

Lees ook

milou van wijk

Van Wijk en Busch naar WK kortebaanzwemmen

De Dordtse Kim Busch en de in Zwijndrecht geboren Milou van Wijk gaan naar de wereldkampioenschappen kortebaanzwemmen. Tijdens de kwalificatiedagen verzekerden de zwemsters zich van een ticket naar het WK, begin december in de Chinese hoofdstad Peking.

veerpontzwijndrechtputtershoek

Pontje tussen Zwijndrecht en Puttershoek blijft varen

De veerpont tussen Zwijndrecht en Puttershoek blijft de komende jaren varen. De gemeenteraad van Hoeksche Waard heeft ingestemd om hier meer budget voor beschikbaar te stellen.

Explosie Doctor Boutensstraat ZWI (Busink)

Explosie op balkon van woning, kinderen nagekeken door ambulancepersoneel

Bij een explosie op het balkon van een portiekwoning aan de Dr. Boutensstraat in Zwijndrecht zijn zondagavond twee ruiten gesneuveld. Ook ontstond er een kleine brand, die door de brandweer is geblust.

foto wim

Gemeente start onderzoek naar verwarmingsprobleem Rivierenplein: 'Heel zorgelijk'

Het gemeentebestuur van Dordrecht laat onderzoek doen naar de verwarmingsproblemen in een flat bij het Dordtse Rivierenplein. Al acht maanden zitten flatbewoners daar zonder werkende verwarming en dat is zorgelijk, vindt wethouder Wim van der Kruijff: “Ouderen in de kou wil natuurlijk niemand en we voelen echt de urgentie.”

orpheusensemble

Zondag op TV Dordrecht: Najaarsconcert Orpheus Ensemble

De Wilhelminakerk in Dordrecht zat op 4 oktober nagenoeg vol voor het najaarsconcert ‘Gloria Vivaldi’ van het Dordtse Orpheus Ensemble. Een registratie van dit concert is deze zondag te zien op TV Dordrecht.

nk2026102893A09284

Ongeloof bij FC Dordrecht na nieuwe afgang: ‘De gifbeker moet helemaal leeg‘

Inspiratieloos, kwalitatief onvoldoende en nul stootkracht. Volledig terecht kegelden de amateurs van SC Genemuiden het armoedige FC Dordrecht woensdagavond uit de KNVB Beker. “Deze doet extra pijn”, merkt een gefrustreerde hoofdtrainer Paul Nuijten.