Dordrecht, Netherlands

112-nieuws: brand in visrokerij Dordrecht en botsing bij oprit naar N3

In een visrokerij aan de Debijestraat op het industrieterrein Dordtse Kil 2 in Dordrecht heeft in de nacht van maandag op dinsdag korte tijd brand gewoed. Hierbij is niemand gewond geraakt. De brandweer werd even na 22:00 uur gealarmeerd voor de brand.
Corrado Francke | 23 april 2024 11:46 | Aangepast op 23 april 2024 11:46
Bij aankomst stond het pand al vol rook. In de omgeving waren ook grote rookwolken te zien. Na een uur had de brandweer het vuur onder controle.

Jongen met ‘vuurwapen’
De politie kreeg maandag een melding binnen dat er een jongen met een wapen was gezien in Hendrik-Ido-Ambacht. Ter plekke bleek het te gaan om een waterpistool. Omdat het waterpistool op een echt vuurwapen kan lijken en dus onder de Wet wapens en munitie valt, is het ‘wapen’ in beslag genomen.
Zo zag het waterpistool eruit Politie Drechtsteden
Aanrijding oprit N3
Drie auto’s zijn maandagmiddag betrokken geweest bij een kop-staartbotsing in Dordrecht. Het ongeluk gebeurde rond vijf uur bij de oprit naar de N3 in de richting van Papendrecht, ter hoogte van het ziekenhuis.

De drie voertuigen hebben schade opgelopen. Een van de bestuurders is nog nagekeken in een ambulance. Verder kwam iedereen met de schrik vrij.

Meest gelezen

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

Redactie Streek 56 | Bureau Rijnmond | 10 okt 2025 14:00

Lees ook

Schaken met of zonder bier? Het grote dilemma tijdens dit toernooi

Een schaaktoernooi tijdens een kroegentocht. Het klinkt als een bijzondere combinatie, maar zaterdag...

Maatregelen na brand en explosie Groot-Ammers, mogelijk einde huurcontract

Een bewoner van Groot-Ammers, waar de afgelopen tijd twee explosies waren, moet wellicht het huis ui...

Vertraging op N3 door kapotgereden slagboom, file op A15 na ongeluk

Automobilisten op de N3 richting Papendrecht kwamen maandagmiddag in de file terecht. Door een kapot...

Gemeente plaatst camera bij regenboogzebrapad

De gemeente Papendrecht heeft een camera geplaatst bij het regenboogzebrapad op de Veerweg. Dit gebe...

Motorrijder scheurt met 108 km/u over weg waar je 50 mag

Een motorrijder in Sliedrecht heeft vrijdagavond zijn rijbewijs moeten inleveren. Hij reed met 108 k...

Explosie bij huis in Ridderkerk

Bij een huis in Ridderkerk is zondagochtend vroeg een explosie geweest. Dat gebeurde rond 03.45 uur ...