Dordrecht, Netherlands

112-nieuws: flinke klapper op toerit A15 en frontale botsing N-weg

De schade na het ongeluk bij Alblasserdam Foto: politie
Op de toerit naar de A15 bij Alblasserdam richting Gorinchem was een flinke aanrijding en tussen Oud-Alblas en Molenaarsgraaf ging het mis op de N214.
Redactie Streek 56 | 6 augustus 2024 10:13 | Aangepast op 6 augustus 2024 10:13
Flinke klapper op de toerit naar de A15 bij Alblasserdam
Op de toerit naar de A15 bij Alblasserdam richting Gorinchem heeft maandagavond een flinke aanrijding plaatsgevonden tussen een personenauto en een transportbegeleidingsbusje. Niemand is hierbij gewond geraakt.

Wel raakten beide voertuigen flink beschadigd: de personenauto aan de voorkant en het busje aan de voor- en achterkant. De toerit naar de A15 is enkele uren afgesloten geweest voor onderzoek en berging van beide voertuigen.

Auto en bestelbus klappen op elkaar
Op de N214 tussen Oud-Alblas en Molenaarsgraaf zijn dinsdagochtend een auto en een bestelbus met elkaar in botsing gekomen. Ze reden elkaar tegemoet en door onbekende oorzaak schampten ze elkaar, met flink wat schade tot gevolg.

Een ambulance heeft de bestuurders nagekeken, maar ze hoefden niet mee naar het ziekenhuis. De weg was ruim een uur lang afgesloten om de ravage op te ruimen, maar is inmiddels weer open.

Dit artikel verscheen ook bij onze mediapartner Rijnmond.

Lees meer over:

112-nieuws|

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Ravage nadat bestuurder tegen boom klapt langs Provincialeweg

Een bestelbus is donderdagmiddag van de weg geraakt en tegen een boom geklapt langs de Provincialewe...

112-nieuws: man blust brand bij de buurman, fietser in ziekenhuis door botsing

Een Dordtenaar heeft met zijn tuinslang een brandje op het balkon van zijn buurman geblust. In het c...

Rook uit machinekamer van schip, brandweer rukt uit

Op een schip in het centrum van Dordrecht heeft maandagochtend een kleine brand gewoed. Het brandje ...

Jongeman (18) zwaargewond na harde klap: 'vloog 15 meter door de lucht’

Een man uit Zwijndrecht is dinsdag rond etenstijd zwaargewond geraakt na een aanrijding met een auto...

Brand bij olieproducent, honderd man op straat

Een brand in een serverruimte heeft vrijdagochtend voor flink wat commotie gezorgd bij een smeerolie...

Geschreeuw en geweld bij woningoverval: 'Je hoorde dat er paniek was'

Een doodstille straat in Hardinxveld-Giessendam werd dinsdag het decor van een gewelddadige woningov...