gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

112-nieuws: mishandeling in Sterrenburg, brand sportzaak Sliedrecht

0d8cad887ef16624402b9dfb1e116c74

In de Regenboogstraat in Sterrenbrug is zaterdagmiddag een vrouw zwaar mishandeld door een vrouw en een meisje van 15. Dat gebeurde rond 17:00 uur. De politie spreekt van een 'heftige mishandeling'.

Rijnmond |  | Aangepast op
Het 36-jarige slachtoffer werd buiten op straat geschopt, geslagen, aan haar haren getrokken en vervolgens gestoken. Ze is naar het ziekenhuis vervoerd. Daar bleken haar verwondingen mee te vallen, zegt de politie.
Naast de vijftienjarige tiener was een vrouw van 37 betrokken bij het geweld. Beiden komen uit Dordrecht. Ze zijn aangehouden.

Wat de aanleiding is van de knokpartij is niet duidelijk. De politie sluit niet uit dat de verdachten en het slachtoffer elkaar kennen en dat er sprake is van een conflict in de relationele sfeer.

Brandweer blust dakbrand van sportzaak Sliedrecht
De brandweer heeft in de nacht van zaterdag op zondag een brand geblust in een sportwinkel aan de Leeghwaterstraat in Sliedrecht. Het ging om een dakbrand waar veel rook bij vrijkwam.

De eerste melding van de brand werd om 00:30 uur gedaan. Omdat het pand langs de A15 staat en veel mensen hierdoor de hulpdiensten belden, werd er bij de brandweer opgeschaald.
Rond 03:00 was het vuur onder controle. Een uur later konden alle blusvoertuigen terug naar de kazerne.

Lees ook

Dordthuis juli 2026

Dordthuis half november in gebruik: inwoners als eerste te gast

Het nieuwe stadskantoor is vanaf 16 november open voor inwoners van Dordrecht. Het zogenoemde Dordthuis opent dan de deuren voor bezoekers die een afspraak hebben met de gemeente of de sociale dienst. Een week later zijn de bibliotheek en de VVV ook geopend en is iedereen welkom om het gebouw te bezoeken.

politiestock

Verdachten schietpartij waarbij Dordtenaren gewond raakten langer vast

De politie heeft twee mannen opgepakt na een schietpartij, waarbij twee Dordtenaren gewond raakte. Zij blijven zeker veertien dagen langer vastzitten, meldt de politie.

azc dordrecht

Bezoekers welkom tijdens open dag azc

Zaterdag openen verschillende asielzoekerscentra in de streek hun deuren voor bezoekers. De azc’s die afgelopen jaar zijn geopend in Dordrecht en Giessenburg doen ook voor het eerst mee.

Point Blur_Sep282026_145226

Foutje op snelweg komt bestuurder duur te staan, auto de sloot in

Een bestuurder is maandagmiddag met zijn auto in de sloot beland langs de A27 bij Hoogblokland. Bij het ongeluk waren geen andere voertuigen betrokken.

FOTO WEBSITE2

Wout en Harry wonen bij de brug en genieten van de bedrijvigheid: ‘Reuring in de tent’

Stil op de weg, maar druk daar omheen. Papendrechters die vlakbij de Papendrechtsebrug wonen hebben sinds de afsluiting van de brug met veel veranderingen te maken gekregen. Tot echte overlast leidt dat niet, ondanks dat er veel gebeurt.

Raatsie en Venema

Raatsie en Venema voorlopig aan de kant door blessures

FC Dordrecht-spelers Calvin Raatsie en Nick Venema komen voorlopig niet in actie. Beiden hebben een blessure opgelopen.