Dordrecht, Netherlands

112-nieuws: autobranden, aanrijdingen én politiecontrole in onze streek

Een 11-jarig meisje op de fiets en een scooterrijder hebben maandagochtend een botsing gehad op een fietspad langs de N214 bij Oud-Alblas. Het meisje zou op de weghelft van de scooter terecht zijn gekomen, waarna de scooterrijder en de fietsster elkaar schampten, meldt Alblasserdamsnieuws.nl.
Corrado Francke | 23 september 2024 10:45 | Aangepast op 23 september 2024 10:45
Zowel het meisje als de scooterrijder vielen daarna. Het meisje is meegenomen door de ambulance. De scooterrijder hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

Grote autobrand in Ridderkerk
Op de Reggestraat in Ridderkerk heeft zondag op maandag rond middernacht een grote autobrand gewoed. Er raakten daarbij drie auto's (zwaar)beschadigd. Voor zover bekend vielen er geen gewonden.

Het is de tweede keer deze maand dat er een auto in lichterlaaie staat op de Reggestraat. De vorige keer was er een autobrand op 3 september.

Autobrand Papendrecht
In Papendrecht is dit weekend ook een auto in vlammen opgegaan. Dat gebeurde op de carpoolplaats aan de Parallelweg, waar eind juli ook al een autobrand was. Op Instagram is te zien dat er metershoge vlammen zichtbaar waren. Over de oorzaak is niks bekend. Een bergingsbedrijf heeft de auto weggetakeld.

A15 tijdelijk dicht wegens politieonderzoek
De A15 in de richting van Gorinchem naar Rotterdam is zondagochtend urenlang afgesloten vanwege een politieonderzoek. De politie doet onderzoek naar een aanrijding op de A15 op 16 september van dit jaar, waarbij een 38-jarige vrachtwagenchauffeur uit Oud-Alblas om het leven kwam.

De hulpdiensten willen een beter beeld van wat zich voor heeft gedaan die desbetreffende dag. De vrachtwagenchauffeur werd aangereden nadat hij met pech op de vluchtstrook stond.

Politiecontrole in Krispijn
De politie heeft vrijdag een controle gehouden op het J.P. Heijeplein in de Dordtse wijk Krispijn. Hierbij zijn negen auto’s in beslag genomen en is er ongeveer 36 duizend euro geïnd, schrijven agenten op Instagram. Ook zijn er bekeuringen uitgedeeld aan bestuurders die reden zonder geldig rijbewijs én werd iemand op de bon geslingerd die een ontzegging had van de rijbevoegdheid.

Schoorsteenbrand in woning Rozenhof
De brandweer is zaterdag aan het begin van de avond opgeroepen voor een schoorsteenbrand in Dordrecht. Vanaf een ladderwagen is de brand met een ramoneur onder controle gekregen.

Bekijk via ons YouTube-kanaal beelden van de schoorsteenbrand in de Rozenhof en de autobrand in Ridderkerk:

Lees meer over:

112-nieuws|

Lees ook

Mannen verrast door hoogwater Biesbosch

Twee mannen zijn in de nacht van dinsdag op woensdag in de Biesbosch in de problemen gekomen toen he...

Chauffeur ontdekte dat zijn shovel in brand vloog: 'Hij is vooral geschrokken'

In een loods aan de Julianahaven in Dordrecht is woensdagochtend brand uitgebroken. Het vuur aan de ...

Drukke avondspits op A15 dinsdag, mede door ongeluk

Tussen Gorinchem en Sliedrecht heeft dinsdagmiddag een enorme file gestaan. Een aanrijding tussen ee...

Brandweer uitgerukt voor incident in Wijnstraat

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag iets na half vier uitgerukt voor een brandmelding in de Wijnstraat ...

Auto belandt tegen stoplicht na aanrijding met vuilniswagen

Op de Mijlweg in Dordrecht is woensdagochtend een personenauto tegen een verkeerslicht geknald. De w...

Grote brand in dak van huizen Fregatstraat

In het dak van twee huizen in de Dordtse Fregatstraat heeft zaterdagmiddag een flinke brand gewoed. ...