Dordrecht, Netherlands

112-nieuws: fietser geschept en proefrit gaat mis

In Hendrik-Ido-Ambacht ging het mis op de kruising van de Laan van Welhorst en de Biezenweide. In Dordrecht botste een wagen met groen kenteken op een andere wagen op de N3.
Redactie Streek 56 | 5 september 2024 14:32 | Aangepast op 5 september 2024 14:32
Het is iets na het middaguur, als donderdag een vrouw op een fiets geschept wordt door een auto. Volgens de politie had de bestuurder van de kleine witte auto de fietser over het hoofd gezien. De vrouw kwam via de motorkap op de voorruit terecht die daardoor flink beschadigd raakte.

Het slachtoffer was aanspreekbaar en had geen verwondingen. Ze is voor de zekerheid meegenomen door de ambulance voor controle in het ziekenhuis. Volgens de politie was er geen alcohol in het spel.

Proefrit gaat mis
Een auto met groen kenteken is in botsing gekomen met een andere weggebruiken. Dat gebeurde op de N3 ter hoogte van de A16. Door nog onbekende oorzaak raakte de automoblist de zijkant van een wagen die aan het inhalen was. Niemand raakte gewond. Er is alleen sprake van blikschade.

Lees ook

Kersttraditie keert terug: schaatsen in de binnenstad

In december kan er eindelijk weer geschaatst worden in de Dordtse binnenstad. De kerstijsbaan komt n...

Buurtbewoners die hielpen na explosie in het zonnetje gezet

De buren die twee weken geleden te hulp schoten na een grote explosie bij een Papendrechts huis, zij...

Lot uit de loterij: 189 starters zoeken woongeluk in eigen dorp

Hoe kom je als starter in Hardinxveld-Giessendam aan een betaalbare koopwoning? Het korte antwoord i...

Meerdere huiszoekingen na steekpartij musical, familie slachtoffer wil ‘rust’

De politie heeft donderdag twee huiszoekingen gedaan naar aanleiding van de steekpartij tijdens een ...

Ests international tekent voor drie jaar bij FC Dordrecht

Middenvelder Martin Vetkal uit Estland sluit per direct aan bij de selectie van FC Dordrecht. De 21-...

Motorrijder gewond na aanrijding met camper

Een motorrijder en camper zijn vrijdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Dordrecht. Dat gebeur...