gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

112-nieuws: twee explosies in dezelfde buurt en gewonde bij steekpartij

fef8ecf2d401f2f249649a1cd659d524

In de Dordtse wijk Wielwijk zijn dit weekend twee explosies geweest. De ontploffing van zaterdagnacht, in de Mees Toxopeusstraat, zorgde ervoor dat een blok van vier huizen moest worden ontruimd.

Corrado Francke | Rijnmond |  | Aangepast op
De schade aan de woningen is enorm, schrijven agenten op Instagram. Door de explosie ontstond er brand in een woning en had de brandweer 'grote moeite' om het vuur onder controle te krijgen. Onder meer een hoogwerker moest er aan te pas komen.

In de naastgelegen Frans Naereboutstraat was zondagmiddag rond kwart over vijf een explosie. De politie onderzoekt of er sprake is van een verband tussen beide ontploffingen.

Ridderkerker aangehouden voor explosie in Roermond
De politie heeft zaterdag rond 01:30 uur drie mannen aangehouden, onder wie een 22-jarige Ridderkerker, op verdenking ban betrokkenheid bij een explosie in Roermond. Het trio is ingesloten voor nader onderzoek.

Rond 01:00 uur kreeg de politie een melding van een explosie bij een woning aan de Bob Boumanstraat. Naar aanleiding van informatie kon de politie de auto met daarin de drie verdachten aanhouden op de Rijksweg Zuid in Kelpen-Oler.

Steekpartij in flat in Zwijndrecht
Een persoon is zondagmiddag gewond geraakt bij een steekpartij op het Fazantplein in Zwijndrecht. Het slachtoffer is met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht. De toestand van de gewonde is nog niet duidelijk.

Kort na het incident hield de politie drie verdachten aan in een voertuig. Zij worden ervan verdacht betrokken te zijn bij de steekpartij. Tijdens de aanhouding werd een mes in beslag genomen. De politie onderzoekt wat er precies is gebeurd.

Lees ook

businktankstation

Tankstation dicht vanwege lekkage

Een tankstation aan de Beneluxlaan in Zwijndrecht is sinds donderdag afgesloten. Een van de pompen bleek te kampen met een lekkage, meldt de gemeente.

businkautotewater

Man (63) overleden nadat auto in water belandt, twee mensen gewond

Een auto is zondagavond te water geraakt bij de veerpont tussen Dordrecht en Werkendam. Daarbij is een 63-jarige man overleden. Twee andere inzittenden van de auto, een 62-jarige vrouw en een minderjarige, zijn naar het ziekenhuis gebracht.

distelapparath-drive-in-theater-5164481

Drive-in bioscoop door weersvoorspellingen verplaatst: ‘Veiligheid voorop’

De drive-in bioscoop waar komend weekend aan de Laan van Europa elf films vertoond zouden worden, gaat niet door. Dat heeft de organisatie besloten vanwege de verwachte stormachtige weersomstandigheden. De unieke manier om films te bekijken wordt nu verplaatst naar begin volgend jaar.

pont rosmolenweg

Pont Kerkeplaat - Rosmolenweg vaart vrijdagochtend weer na problemen

Een van de ponten die als alternatief vaart vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug is donderdag een tijdje gestremd geweest. Het gaat om de verbinding tussen de Dordtse Kerkeplaat en de aanlegsteiger bij Boskalis aan de Rosmolenweg in Papendrecht. Vrijdagochtend vaart de pont weer, meldt Rijkswaterstaat.

politie

Acht aanhoudingen na inval in bedrijfspand en huis

Een 35-jarige Dordtenaar is maandag opgepakt bij een inval in een bedrijfspand en huis in Barendrecht. De politie ontdekte daar 100 kilo cocaïne. In totaal zijn acht aanhoudingen verricht.

artikelfoto begroting

Gemeente grijpt in om begroting op orde te krijgen: OZB omhoog en minder wethoudersposten

Het college van burgemeester en wethouders van Papendrecht wil de onroerendezaakbelasting (OZB) verhogen en besparen op de eigen loonkosten. De maatregelen maken deel uit van de begroting voor 2027, waarmee het college de inkomsten en uitgaven dat jaar structureel in balans wil brengen. Voor de jaren daarna worden opnieuw tekorten voorspeld.