gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Auto's en huizen beschadigd door flinke brand: bekijk hier de beelden

7856a3fcb32f71a16b9b7b54c8f06a40

Aan de Leeghwaterstraat in Ridderkerk is maandagochtend vroeg een auto in brand gevlogen. De wagen stond onder een carport. Ook de auto van de buren vatte vlam. Het vuur ontstond door een nog onbekende oorzaak in een hybride voertuig.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Door de enorme vlammen raakten ook twee huizen beschadigd en een lantaarnpaal die pal naast de auto's stond vloog in brand. Voor zover bekend raakte niemand gewond.

Omdat het vuur ook naar twee woningen was overgeslagen, zette de brandweer twee bluswagens en een ladderwagen in. Na bijna een uur blussen zat het werk van de brandweer erop en is het incident overgedragen aan stichting Salvage, dat gedupeerden bijstaat bij de verdere afhandeling van de brand.

Een woordvoerder van de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond laat weten dat de politie geen aanleiding ziet om nader onderzoek te doen naar de oorzaak.

Bekijk via ons YouTube-kanaal beelden van de brand:

Lees ook

prorailstreekomroep

Nog altijd geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Rotterdam kan nog altijd niet worden opgestart na de stroomstoring van vorige week. Voor het weekend gaf ProRail de prognose dat treinen vanaf deze maandagochtend weer zouden kunnen rijden, maar door verschillende tegenvallers is dat bijgesteld naar dinsdagochtend 05.00 uur.

VAN DRUNEN_MOTOCROSS_GP_12_GB_2026

Van Drunen komt niet verder dan vijfde plek in Britse Grand Prix

Na drie van de vijf raceweekenden weet Lotte van Drunen één ding zeker: prolongatie van de wereldtitel motorcross is een onmogelijke opgave. De Sliedrechtse kwam in Groot-Brittanië dit weekend niet verder dan de vijfde plek en raakte verder achterop in de tussenstand.

rwsdrechttunnel

Vrachtwagens in botsing in Drechttunnel, snelweg inmiddels weer vrij

In de Drechttunnel (A16) richting Breda zijn vrijdagochtend meerdere vrachtwagens tegen elkaar gebotst. De rechtertunnelbuis was tot 14.00 uur dicht, daarna was alles opgeruimd en de weg weer vrijgegeven.

pexelsoogbier

Door het pak slaag van Roy (23) ziet horecamedewerker Teun nog steeds dubbel

Met een flinke slok op beukt Roy uit Ridderkerk in een restaurant een man in elkaar. Drie jaar na dato ziet het slachtoffer nog altijd dubbel.

Merwedebrug Gorinchem NOS

brug

'Merwedebrug kan morgen instorten': bouwdeskundige noemt risico heel reëel

De Merwedebrug bij Gorinchem is niet voor niets gesloten voor vrachtverkeer. Volgens hoogleraar Bouwkunde en Civiele Technieken Rob Nijsse van de TU Delft bestaat er een serieus risico als zware vrachtwagens over de verouderde brug blijven rijden.

baanhoekbruggoed

Baanhoekbrug maanden dicht: hoge hekken en 24/7 beveiligers op komst

De Baanhoekbrug is sinds deze week dicht voor fietsers en voetgangers. De brug wordt vanaf volgende week vrijdag, als de Papendrechtsebrug maandenlang sluit, de snelste route voor hulpdiensten om de Beneden Merwede over te steken.