Dordrecht, Netherlands

Auto's en huizen beschadigd door flinke brand: bekijk hier de beelden

De brandweer kreeg het vuur met moeite onder controle Spa-Media
Aan de Leeghwaterstraat in Ridderkerk is maandagochtend vroeg een auto in brand gevlogen. De wagen stond onder een carport. Ook de auto van de buren vatte vlam. Het vuur ontstond door een nog onbekende oorzaak in een hybride voertuig.
Corrado Francke | 13 januari 2025 13:49 | Aangepast op 13 januari 2025 13:49
Door de enorme vlammen raakten ook twee huizen beschadigd en een lantaarnpaal die pal naast de auto's stond vloog in brand. Voor zover bekend raakte niemand gewond.

Omdat het vuur ook naar twee woningen was overgeslagen, zette de brandweer twee bluswagens en een ladderwagen in. Na bijna een uur blussen zat het werk van de brandweer erop en is het incident overgedragen aan stichting Salvage, dat gedupeerden bijstaat bij de verdere afhandeling van de brand.

Een woordvoerder van de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond laat weten dat de politie geen aanleiding ziet om nader onderzoek te doen naar de oorzaak.

Bekijk via ons YouTube-kanaal beelden van de brand:

Meest gelezen

'Schokkend, onverwacht en teleurstellend', onbegrip over bezuinigingsvoorstel

Redactie Streek 56 | Tristan Kans | Roxane Kroon | 7 feb 2025 17:06

Snackbar Verhage Dordrecht wint prijs voor beste frikandel van Nederland

Redactie Streek 56 | Jasmijn Thomassen | 5 feb 2025 17:14

Lees ook

FC Dordrecht wint in Helmond door vroege goal Slory en uitblinker Biai

FC Dordrecht heeft zaterdag met de hakken over de sloot gewonnen bij Helmond Sport: 0-1. Al na minde...

Auto op z'n kop in de sloot, bestuurder had te veel gedronken

Een bestuurder is vrijdagavond met zijn auto in een sloot beland bij Sliedrecht. De man had volgens ...

Alle Playmobilfans verzamelen: grote beurs in Sliedrecht

Twee dagen lang is Sliedrecht dit weekend toneel van de grootste beurs op Playmobil-gebied van ons l...

'Schokkend, onverwacht en teleurstellend', onbegrip over bezuinigingsvoorstel

Dat er klappen gaan vallen, dat was al wel bekend. Maar nu er een lijst is opgesteld met plekken waa...

Deze week gaat Ad op pad met Juno Rissema

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik in gesprek met Juno Ri...

Overvaller hoort 4 jaar cel tegen zich eisen

Het Openbaar Ministerie heeft 4 jaar cel geëist tegen een 26-jarige man uit Papendrecht. Hij zou ver...