gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Auto's en huizen beschadigd door flinke brand: bekijk hier de beelden

7856a3fcb32f71a16b9b7b54c8f06a40

Aan de Leeghwaterstraat in Ridderkerk is maandagochtend vroeg een auto in brand gevlogen. De wagen stond onder een carport. Ook de auto van de buren vatte vlam. Het vuur ontstond door een nog onbekende oorzaak in een hybride voertuig.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Door de enorme vlammen raakten ook twee huizen beschadigd en een lantaarnpaal die pal naast de auto's stond vloog in brand. Voor zover bekend raakte niemand gewond.

Omdat het vuur ook naar twee woningen was overgeslagen, zette de brandweer twee bluswagens en een ladderwagen in. Na bijna een uur blussen zat het werk van de brandweer erop en is het incident overgedragen aan stichting Salvage, dat gedupeerden bijstaat bij de verdere afhandeling van de brand.

Een woordvoerder van de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond laat weten dat de politie geen aanleiding ziet om nader onderzoek te doen naar de oorzaak.

Bekijk via ons YouTube-kanaal beelden van de brand:

Lees ook

fotoars

Eén Dordtse zege in vijf duels, maar Ars houdt hoop: ‘Beter elftal dan vorig seizoen’

FC Dordrecht verzamelde slechts vier punten uit de eerste vijf wedstrijden en kreeg daarin liefst zestien tegengoals. Toch is technisch manager Sjoerd Ars tevreden met de zomerse transferperiode en vindt dat er ‘een beter elftal dan vorig seizoen’ op het veld staat. “De play-offs zijn gewoon haalbaar.”

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: het Zuigkwintet

In een nieuwe aflevering van Studio De Witt staat zaterdag theatervoorstelling 'De Stem van Dordt' centraal. De voorstelling is van het Dordtse gezelschap Het Dordts Zuigkwintet.

Simav-48

3D-spel van molenstichting genomineerd voor prijs

Molenstichting SIMAV (Stichting tot Instandhouding van Molens in de Alblasserwaard en de Vijfheerenlanden) is genomineerd voor de VriendenLoterij Molenprijs 2026. De stichting maakt kans op 50.000 euro met het educatieve project ‘Waar is de molenaar?’. Vanaf deze woensdag kan het publiek op het 3D-spel van SIMAV stemmen.

buddingh

Kees Buddingh' krijgt standbeeld, met zijn poëzie op voetstuk

Kees Buddingh' wordt geëerd met een standbeeld. Het eerbetoon van de in 1918 geboren Dordtse dichter komt op de Leuvebrug te staan en wordt gemaakt door Natasja Bennink.

afvalzwijndrecht

afvaldumping

Meer boetes, maar niet minder overlast: gemeente zoekt andere aanpak afvalprobleem

De gemeente Zwijndrecht treedt sinds vorig jaar harder op tegen mensen die hun afval dumpen, maar dit heeft voorlopig nog niet geleid tot minder afvaloverlast. In het eerste kwartaal van dit jaar zijn al 43 boetes uitgedeeld, tegenover 84 in heel 2025.

PSX_20260916_115012

Kleine brand in gevangenis door aangebrand eten in magnetron

De brandweer is woensdagochtend korte tijd in actie geweest voor een brand in de Dordtse gevangenis. In een cel zorgde aangebrand eten in een magnetron voor rookontwikkeling.