gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Auto's en huizen beschadigd door flinke brand: bekijk hier de beelden

7856a3fcb32f71a16b9b7b54c8f06a40

Aan de Leeghwaterstraat in Ridderkerk is maandagochtend vroeg een auto in brand gevlogen. De wagen stond onder een carport. Ook de auto van de buren vatte vlam. Het vuur ontstond door een nog onbekende oorzaak in een hybride voertuig.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Door de enorme vlammen raakten ook twee huizen beschadigd en een lantaarnpaal die pal naast de auto's stond vloog in brand. Voor zover bekend raakte niemand gewond.

Omdat het vuur ook naar twee woningen was overgeslagen, zette de brandweer twee bluswagens en een ladderwagen in. Na bijna een uur blussen zat het werk van de brandweer erop en is het incident overgedragen aan stichting Salvage, dat gedupeerden bijstaat bij de verdere afhandeling van de brand.

Een woordvoerder van de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond laat weten dat de politie geen aanleiding ziet om nader onderzoek te doen naar de oorzaak.

Bekijk via ons YouTube-kanaal beelden van de brand:

Lees ook

concerthewave

Zondag op TV Dordrecht: Big Rivers-concert The Wave

Ook de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland was er weer eentje om niet snel te vergeten. Het mooie weer, de vele bezoekers en de goede sfeer vormden een mooi decor van Big Rivers in Dordrecht. In augustus zijn vier van de bijzondere concerten van dat weekend te zien op TV Dordrecht.

fatbikepolitie

Fatbiker op de vlucht voor de politie botst op fietser

Een fatbiker op de vlucht voor de politie heeft een fietser aangereden. Dat gebeurde donderdagochtend in Dordrecht.

FOTOBOUDEWIJNMETBALK

Boudewijn Brandwijk (26) is jongste wethouder van de streek: 'Dichtbij de mensen staan'

Hij is pas 26 jaar oud, en toch heeft Sliedrechter Boudewijn Brandwijk al zeven jaar politieke ervaring. Na jaren in de gemeenteraad te hebben gezeten, is de enthousiaste politicus nu wethouder in zijn eigen dorp. Het moet de opmaat worden naar een toekomst die hem naar het Torentje gaat leiden, want daar ligt de ambitie van de jongste wethouder van onze streek.

dirkhavenstraat

Supermarkt en slagerij ontruimd na brand

Een supermarkt en naastgelegen slagerij aan de Havenstraat in Ridderkerk zijn maandagochtend ontruimd geweest vanwege brand. Het vuur ontstond tijdens werkzaamheden bij de slagerij. Tientallen mensen moesten naar buiten.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - FIETSENMAKER

Maarten is fietsenmaker aan huis en werkt vanuit zijn bus

De meeste mensen brengen hun fiets naar een fietsenmaker toe als deze gerepareerd moet worden. Maarten van Rijswijk doet dit net anders. Hij komt zelf naar de kapotte fietsen toe en repareert ze ter plekke in zijn bus. Maarten leert Monique wat je moet doen om een fiets weer gloednieuw te krijgen.

stadskantoor

Sociale Dienst Drechtsteden verhuist naar tijdelijke plek

De Sociale Dienst Drechtsteden gaat verhuizen. Vanaf 17 augustus zit de sociale dienst tijdelijk in het Dordtse Stadskantoor aan de Spuiboulevard 300. Het SamenWerkplein verhuist mee.