gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bestelbus over de kop gevlogen op Galileïlaan in Dordrecht

2b7d881b27ef16ba5e49df15d2bcdc0f

Er is een bestelbus over de kop gevlogen op de Galileïlaan in Dordrecht. Dat gebeurde woensdagochtend rond 9.15 uur. Het gaat om een eenzijdig ongeval en er raakte niemand gewond.

Erik van Krimpen | Redactie Streekomroep | Pim Takkenkamp |  | Aangepast op
De inzittende van de bestelbus, een man van middelbare leeftijd, kwam vanuit Hellenburg aanrijden en schrok van een personenauto die vanuit Lunenburg de Galileïlaan wilde betreden. Volgens de man probeerde hij uit te wijken door de schrik. 

“Daardoor raakte ik een stoeprand en vervolgens een lantaarnpaal, waarna ik over de kop ben gevlogen”, vertelt hij. Volgens een getuige probeerde de bestuurder van de bestelbus ‘zich er even voor te gooien’. De politie kan beide verklaringen niet bevestigen. De personenauto is verder niet betrokken bij het ongeluk. 

Het slachtoffer is nagekeken door het ambulancepersoneel en blijkt een te hoge bloeddruk te hebben, naar aanleiding van het ongeluk. De over de kop geslagen bestelbus is rond 10.00 uur weggesleept.
b6b59b811d1cb08140e937cd44234c4e

Lees meer over:

|

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Theo Oostenrijk

Hij was een vast en vertrouwd gezicht in de Dordtse gemeenteraad: het voormalig CDA-raadslid Theo Oostenrijk. In de radio-uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM gaat presentator Ben Corino zaterdagochtend met hem in gesprek.

foto website

Chef-kok Marco vierde in eerste jaar al feest, nu zit er misschien wéér een prijs in het vat

Met de uitreiking voor de nieuwe Michelinsterren op komst, zit er voor Marco van der Wijngaard misschien wel weer een prijs aan te komen. Als nieuwe uitbater van restaurant De Gieser Wildeman in Noordeloos behield hij de eerder al verdiende Michelinster. Daar bovenop won hij in zijn eerste jaar nóg een prijs: de Gouden Koksmuts. "Ik houd wel van een wedstrijdje."

vuurwerkinleverpunt 2026

Ruim 120 kilo aan vuurwerk ingeleverd tijdens speciale actie

De vuurwerkinleveractie in Dordrecht heeft afgelopen zaterdag meer dan 120 kilo aan vuurwerk opgebracht. Vanwege het vuurwerkverbod is afsteken tijdens de komende jaarwisseling niet meer toegestaan. Streekgenoten konden daarom gratis en anoniem hun vuurwerk inleveren.

vlaggen sliedrecht camera

Gemeente over verkrachtingszaak: camera’s geen oplossing

Extra toezicht met beveiligingscamera’s in Sliedrecht gaat zedenmisdrijven niet voorkomen. Dat antwoordt het gemeentebestuur op vragen van politie partij Slydregt.NU. Aanleiding voor de vragen is de zaak rond een 18-jarige inwoonster van het dorp, die slachtoffer werd van een groepsverkrachting.

schoofrijnmond

Eerste koopzondag in dit dorp, maar de meeste winkels bleven dicht

Voor het eerst mochten de winkels in Hendrik-Ido-Ambacht op zondag hun deuren openen. Afgelopen donderdag besloot de gemeenteraad met een kleine meerderheid koopzondagen officieel in te voeren. Toch bleef de grote toeloop in winkelcentrum De Schoof nog uit. Alleen de Jumbo en telefoonwinkel Fixphone openden daar zondag volgens Rijnmond hun deuren.

begraafplaatsessenhofmilitair

Dordtse militair wordt herbegraven op ereveld Essenhof

De Dordtse militair Daniël van der Munnik wordt volgende week herbegraven op het ereveld op begraafplaats Essenhof in Dordrecht. Hij kwam in 1940 om op vliegpark Bergen en was toen 20 jaar.