gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bestelbus over de kop gevlogen op Galileïlaan in Dordrecht

2b7d881b27ef16ba5e49df15d2bcdc0f

Er is een bestelbus over de kop gevlogen op de Galileïlaan in Dordrecht. Dat gebeurde woensdagochtend rond 9.15 uur. Het gaat om een eenzijdig ongeval en er raakte niemand gewond.

Erik van Krimpen | Redactie Streekomroep | Pim Takkenkamp |  | Aangepast op
De inzittende van de bestelbus, een man van middelbare leeftijd, kwam vanuit Hellenburg aanrijden en schrok van een personenauto die vanuit Lunenburg de Galileïlaan wilde betreden. Volgens de man probeerde hij uit te wijken door de schrik. 

“Daardoor raakte ik een stoeprand en vervolgens een lantaarnpaal, waarna ik over de kop ben gevlogen”, vertelt hij. Volgens een getuige probeerde de bestuurder van de bestelbus ‘zich er even voor te gooien’. De politie kan beide verklaringen niet bevestigen. De personenauto is verder niet betrokken bij het ongeluk. 

Het slachtoffer is nagekeken door het ambulancepersoneel en blijkt een te hoge bloeddruk te hebben, naar aanleiding van het ongeluk. De over de kop geslagen bestelbus is rond 10.00 uur weggesleept.
b6b59b811d1cb08140e937cd44234c4e

Lees meer over:

|

Lees ook

WhatsApp-Image-2026-05-07-at-15.06.18-768x576

Slecht wegdek Rijksstraatweg aangepakt: let op omleidingen

De Rijksstraatweg in Ridderkerk wordt vernieuwd. Het wegdek is beschadigd en heeft scheuren, dus is er een nieuwe laag asfalt nodig. Ridderkerkers krijgen daarom in de maand juni op verschillende plekken te maken met omleidingen.

foto

Lang niet alle nabestaanden kregen brief over verplaatsen lijken en dit is waarom

Is mijn geliefde wel of niet naar een andere begraafplaats gebracht? Die pijnlijke gedachte overheerst bij nabestaanden van tientallen Dordtse overledenen, die onlangs een brief kregen over de verplaatsing van onvoldoende verteerde lijken. De gemeente wilde de families graag gerichter informeren, maar een administratieve puinhoop zit dat in de weg.

Nationaal Baggermuseum nieuwe naam

museum

Nieuwe naam en miljoeneninvestering: Baggermuseum wordt uitgebreid

Het Nationaal Baggermuseum krijg een nieuwe naam en wordt uitgebreid. Dat is bekendgemaakt tijdens de viering van het 50 jarig bestaan van het museum. De grote baggerbedrijven Van Oord en Boskalis investeren 4 miljoen euro voor de bouw van een nieuw waterbouwcentrum, pal naast het huidige onderkomen in Sliedrecht.

kookadvies

Dit is waarom het kookadvies nog geen dag duurde: 'Testen op openbare plekken gedaan'

Het liep afgelopen weekend storm bij supermarkten in de regio Rijnmond nadat in het drinkwater in Dordrecht, Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht de E. colibacterie, ook wel bekend als de poepbacterie, was vastgesteld. Mensen hamsterden massaal bronwater na een acuut kookadvies van waterbedrijven Evides en Oasen. Uiteindelijk bleek er weinig aan de hand, hoe kan zo snel een belangrijk advies worden ingetrokken?

Bouwkeet Papendrechtseburg

In dit bouwdorp wordt werk aan Papendrechtsebrug nauwkeurig voorbereid

Waar de officiële renovatie van de Papendrechtsebrug in juli begint, daar zijn de voorbereidingen al in volle gang. In een verrezen bouwdorp rondom de brug wordt al keihard gewerkt aan planning en organisatie en voorbereidende werkzaamheden voor de renovatie. Maar wie werken daar?

mishandelingstadspolders

Politie publiceert beelden van mishandeling man door fatbiker

De politie heeft beelden gedeeld van de mishandeling van een 79-jarige man door een fatbiker in Dordrecht. Dat gebeurde donderdagmiddag 7 mei in de wijk Stadspolders.