gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bestelbus over de kop gevlogen op Galileïlaan in Dordrecht

2b7d881b27ef16ba5e49df15d2bcdc0f

Er is een bestelbus over de kop gevlogen op de Galileïlaan in Dordrecht. Dat gebeurde woensdagochtend rond 9.15 uur. Het gaat om een eenzijdig ongeval en er raakte niemand gewond.

Erik van Krimpen | Redactie Streekomroep | Pim Takkenkamp |  | Aangepast op
De inzittende van de bestelbus, een man van middelbare leeftijd, kwam vanuit Hellenburg aanrijden en schrok van een personenauto die vanuit Lunenburg de Galileïlaan wilde betreden. Volgens de man probeerde hij uit te wijken door de schrik. 

“Daardoor raakte ik een stoeprand en vervolgens een lantaarnpaal, waarna ik over de kop ben gevlogen”, vertelt hij. Volgens een getuige probeerde de bestuurder van de bestelbus ‘zich er even voor te gooien’. De politie kan beide verklaringen niet bevestigen. De personenauto is verder niet betrokken bij het ongeluk. 

Het slachtoffer is nagekeken door het ambulancepersoneel en blijkt een te hoge bloeddruk te hebben, naar aanleiding van het ongeluk. De over de kop geslagen bestelbus is rond 10.00 uur weggesleept.
b6b59b811d1cb08140e937cd44234c4e

Lees meer over:

|

Lees ook

parkeergaragevisstraat

Parkeergarage Visstraat nog maanden dicht, eind 2026 meer duidelijkheid

De parkeergarage Visstraat in het centrum van Dordrecht blijft nog zeker een aantal maanden dicht. De gemeente wacht nog op een definitief rapport van het onderzoek naar de technische staat van de parkeergarage, dat dit najaar wordt verwacht. Daarna moeten concrete maatregelen worden genomen.

politie ontvoering

Vrouw (20) ontvoerd en familie vastgebonden: daders nog spoorloos

De politie is nog steeds op zoek naar de daders van een ontvoering in Papendrecht. Het gaat om in totaal vier of vijf mannen, waarvan er twee eind juli een 20-jarige vrouw in de buurt van Papendrecht ontvoerden. De anderen zouden daarna de woning van de vrouw aan de Rotterdamse Prinsenlaan zijn binnenvallen.

pompoen kapot Jan Schefe

Drama voor kweker Jan: zijn reuzenpompoen stort in

Drama voor pompoenkweker Jan. Zijn grote kanshebber voor het NK Pompoenkweken is ingestort. En dat na maanden lang bloed, zweet en tranen om de pompoen te verzorgen. Elke dag liters water sproeien, tenten bouwen en hopen dat hij groeit. “Gelukkig gebeurde het niet toen ik er op lag om hem te meten.”

hekken 2

Nieuwe en verhoogde hekken: park met Schotse hooglanders volledig open

Het Dordtse Dubbelmondepark heeft permanent verhoogde houten hekken gekregen. Na een ontsnapping van twee Schotse hooglanders die er verblijven, was het park enkele dagen dicht en werden eerst tijdelijke hekken geplaatst. De vernieuwde houten hekken zijn bijna een halve meter hoger.

appelboom 2

Gratis boom of struik: gemeente roept bewoners op om hun tuinen te vergroenen

Inwoners van Hardinxveld-Giessendam kunnen hun tuin vergroenen met een boom, struik of plantenpakket van de gemeente. Dit initiatief komt voort uit het groenbeleidsplan van de gemeente.

foto website 2

Grootste editie ooit van Binnenvaartdagen Zwijndrecht gestart

De vierde editie van de Binnenvaartdagen in Zwijndrecht zijn groter dan ooit. Het meerdaagse festival heeft extra kraampjes, foodtrucks en zelfs een hijskraan om vanaf te bungeejumpen. “We hoeven niet alleen naar Dordrecht, we hebben zelf ook wat”, zegt de trotse organisator Piet de Bruin.