Dordrecht, Netherlands

Groot drugsonderzoek leidt tot vijftien invallen met negen aanhoudingen

De politie heeft in een groot drugsonderzoek negen mensen aangehouden. Bij de politieactie zijn vijftien panden doorzocht in Dordrecht, Zwijndrecht, Barendrecht, Ridderkerk en Hellevoetsluis. De verdachten worden verantwoordelijk gehouden voor het verhandelen en maken van XTC.
Rijnmond | Redactie Streek 56 | 3 september 2024 11:17 | Aangepast op 3 september 2024 11:17
De mannen en vrouwen die zijn opgepakt zijn tussen de 31 en 63 jaar oud en komen uit Zwijndrecht, Barendrecht en Dordrecht. Ook is een tiener van 16 gearresteerd. De negen verdachten werden aangehouden door leden van het Arrestatieteam en Team Parate Eenheid. De invallen werden gedaan in woningen, een opslaglocatie en een loods.

Het drugsonderzoek van de politie naar de groep werd begin dit jaar opgestart. De recherche kreeg al snel de indruk dat er niet alleen drugs verhandeld werd, maar ook werd gemaakt.
Grote som contant geld
De politie heeft 70 duizend euro aan contant geld en negen personenauto's in beslag genomen. Ook is een vuurwapen aangetroffen, een geldtelmachine en een grote hoeveelheid XTC. Verder zijn meerdere telefoons en andere apparaten meegenomen.

Bij het drugsonderzoek werden twee speurhonden ingezet. Daarnaast gingen specialisten met apparatuur op zoek naar verborgen ruimtes. Dat had resultaat, want in een van de verborgen ruimtes werd een kluis aangetroffen.

Het drugsonderzoek van de politie blijft doorlopen. Meer aanhoudingen worden niet uitgesloten.

Deze publicatie verscheen ook op de kanalen van onze mediapartner Rijnmond.

Bekijk hier enkele beelden van één van de invallen.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Redactie Streek 56 | 19 nov 2025 16:00

Lees ook

FC Dordrecht wint weer eens: 1-2 bij Roda JC op druilerige dinsdag

FC Dordrecht moest er even op wachten, maar heeft de gehoopte Keuken Kampioen Divisie-zege binnen. D...

Vreugde én verdriet: wat 50 jaar onafhankelijkheid betekent voor Dordtse Surinamers

Het is vandaag precies vijftig jaar geleden dat Suriname onafhankelijk werd van Nederland. Voor vee...

Pim (12) beroofd van step: 'Verbijsterd dat anderen spullen stelen van kinderen'

Een 12-jarige jongen is eerder deze maand beroofd van zijn elektrische step in Dordrecht. Hij werd o...

Opmerkelijk: marketingdirecteur Damen treft schikking met OM en krijgt taakstraf

Twee verdachten in de strafzaak tegen Damen hebben een strafbeschikking geaccepteerd. Dat meldt NRC ...

Levenswerk van RTV Papendrecht-vrijwilliger gestolen uit garage: 'Ik kon het gewoon niet geloven'

Voor de 57-jarige Erik Vastenouw uit Papendrecht begon afgelopen weekend dramatisch. Toen hij laat o...

Ander plan Biggetjespark na vondst poep in water: niet dempen, maar verder uitgraven

De gemeente Dordrecht komt met een nieuw plan voor het Biggetjespark in Sterrenburg. De eerder aange...