Dordrecht, Netherlands

Zwijndrechtse auto brandt volledig uit

Een auto aan de Bouquet in Zwijndrecht is dinsdagochtend vroeg volledig uitgebrand. Rond 4.20 uur kreeg kwam de melding bij de brandweer binnen.
Redactie Streek 56 | 1 oktober 2024 13:34 | Aangepast op 1 oktober 2024 13:34
Bij aankomst stond de auto in lichterlaaie, de brandweer kon dan ook niet veel meer doen dan de vlammenzee te blussen. De wagen zelf was al niet meer te redden.

Aanvankelijk leek er geen sprake van brandstichting, maar later zijn uit voorzorg toch de forensische experts van de politie ingeschakeld. Dat onderzoek loopt nog.

Meest gelezen

ID verdwijnt in stembus en 'verandering gevraagd' op Station Dordrecht

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 29 okt 2025 10:29

Lees ook

Docuserie 'Zeespiegels' op TV Dordrecht

Wat zijn de gevolgen van de klimaatverandering voor onze regio? Over deze vraag maakte Gerlanda Wijn...

Jongen (18) met geweld beroofd, niemand greep in

Een 18-jarige jongeman uit Dordrecht is woensdagmiddag beroofd ter hoogte van een tunneltje onder ro...

De Plucheplakkers: krijgt overwinning van de FC een bekervervolg?

FC Dordrecht wint na twee nederlagen op een rij weer eens: 2-1 wordt het bij Helmond Sport. Maar kri...

De stemmen zijn geteld: kijk hier voor de verkiezingsuitslag in jouw gemeente

De PVV is in de streek minder populair dan bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2023. Waar de partij v...

Hoogste opkomstpercentage in Molenlanden, grote kans op inwoner in de Kamer

De SGP is in de gemeente Molenlanden de grootste partij geworden bij de Tweede Kamerverkiezingen. 18...

PVV grootste in Papendrecht, spannende strijd om plek 2, 3 en 4

De PVV is in Papendrecht de grootste partij geworden bij de Tweede Kamerverkiezingen. 19,2 procent v...