Dordrecht, Netherlands

Zwijndrechtse auto brandt volledig uit

Een auto aan de Bouquet in Zwijndrecht is dinsdagochtend vroeg volledig uitgebrand. Rond 4.20 uur kreeg kwam de melding bij de brandweer binnen.
Redactie Streek 56 | 1 oktober 2024 13:34 | Aangepast op 1 oktober 2024 13:34
Bij aankomst stond de auto in lichterlaaie, de brandweer kon dan ook niet veel meer doen dan de vlammenzee te blussen. De wagen zelf was al niet meer te redden.

Aanvankelijk leek er geen sprake van brandstichting, maar later zijn uit voorzorg toch de forensische experts van de politie ingeschakeld. Dat onderzoek loopt nog.

Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...