Dordrecht, Netherlands

Zwijndrechtse auto brandt volledig uit

Een auto aan de Bouquet in Zwijndrecht is dinsdagochtend vroeg volledig uitgebrand. Rond 4.20 uur kreeg kwam de melding bij de brandweer binnen.
Redactie Streek 56 | 1 oktober 2024 13:34 | Aangepast op 1 oktober 2024 13:34
Bij aankomst stond de auto in lichterlaaie, de brandweer kon dan ook niet veel meer doen dan de vlammenzee te blussen. De wagen zelf was al niet meer te redden.

Aanvankelijk leek er geen sprake van brandstichting, maar later zijn uit voorzorg toch de forensische experts van de politie ingeschakeld. Dat onderzoek loopt nog.

Lees ook

Lange file op snelweg door ongeluk met meerdere voertuigen

Op de A16 bij de Drechttunnel in Dordrecht richting Rotterdam is donderdagochtend een ongeluk gebeur...

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...