Dordrecht, Netherlands

Zwijndrechtse auto brandt volledig uit

Een auto aan de Bouquet in Zwijndrecht is dinsdagochtend vroeg volledig uitgebrand. Rond 4.20 uur kreeg kwam de melding bij de brandweer binnen.
Redactie Streek 56 | 1 oktober 2024 13:34 | Aangepast op 1 oktober 2024 13:34
Bij aankomst stond de auto in lichterlaaie, de brandweer kon dan ook niet veel meer doen dan de vlammenzee te blussen. De wagen zelf was al niet meer te redden.

Aanvankelijk leek er geen sprake van brandstichting, maar later zijn uit voorzorg toch de forensische experts van de politie ingeschakeld. Dat onderzoek loopt nog.

Lees ook

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Eerste winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht deze transferperiode. De 23-jarige verdedige...