In de omgeving van de Grafelijkheidsweg in Sterrenburg heeft de politie een 13-jarige knul opgepakt die een vrouw van haar tas had beroofd.
Op straat vrouw beroofd van tas. Door omstanders jongeman direct in de kippenek gepakt. Verdachte is jawel....13 jaar??#Sterrenburg #Dordrecht pic.twitter.com/7VBWJP0P0I— WA_Sterrenburg (@POL_Sterrenburg) 10 april 2018
Op straat vrouw beroofd van tas. Door omstanders jongeman direct in de kippenek gepakt. Verdachte is jawel....13 jaar??#Sterrenburg #Dordrecht pic.twitter.com/7VBWJP0P0I
Monique de Graaf | Norah Leensvaart | 22 april 2026 17:15
Jasper Kluten | 23 april 2026 08:30
Redactie Streekomroep | 17 april 2026 11:10
Flink balen voor een inwoner van Hendrik-Ido-Ambacht. Toen de man woensdag van een erf reed, bleef zijn gas hangen en belandde hij in zijn auto in een sloot.
zorg
Al vijf jaar lang heeft Moetiknaardedokter.nl niet de juiste papieren om advies te geven, terwijl ze dat wel doen. Dat bevestigt de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd aan de NOS. Daarmee omzeilt het platform strengere Europese regelgeving. Ook huisartsen uit onze streek verwijzen patiënten naar de tool op internet. “Op basis van nieuwe informatie beoordelen wij steeds of vervolgacties nodig zijn”, zegt DrechtDokters.
Twee Alblasserdammers zijn veroordeeld voor anti-homogeweld. Volgens de rechter maakten zij zich schuldig aan het achtervolgen en mishandelen van een man, wiens auto ook nog eens werd bekrast.
Fans geven het seizoen van FC Dordrecht een zeven. De Streekomroep maakte een rondje rondom het Supportershome van de club en vroeg trouwe volgers om hun ongezouten mening.
De bedrijfsbus- én auto van café De Wilhelminaboom in Dordrecht is in de nacht van dinsdag op woensdag verwoest door brand. Van de voertuigen is weinig meer over.
Omwonenden van de Spuiweg in Dordrecht hoorden dinsdagmiddag ineens een knal. Ze keken uit het raam en zagen de vlammen uit het brandende gebouw komen, gepaard met veel zwarte rook. “Ik had direct mijn schoenen aangedaan om te evacueren, mocht het deze kant op komen”, vertelt Bart.