In de omgeving van de Grafelijkheidsweg in Sterrenburg heeft de politie een 13-jarige knul opgepakt die een vrouw van haar tas had beroofd.
Op straat vrouw beroofd van tas. Door omstanders jongeman direct in de kippenek gepakt. Verdachte is jawel....13 jaar??#Sterrenburg #Dordrecht pic.twitter.com/7VBWJP0P0I— WA_Sterrenburg (@POL_Sterrenburg) 10 april 2018
Op straat vrouw beroofd van tas. Door omstanders jongeman direct in de kippenek gepakt. Verdachte is jawel....13 jaar??#Sterrenburg #Dordrecht pic.twitter.com/7VBWJP0P0I
Jasper Kluten | Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 6 augustus 2026 14:00
Corrado Francke | 7 augustus 2026 19:21
Rowan Havelaar | Redactie Streekomroep | 10 augustus 2026 17:00
Het mag dan nog ruim een maand duren voordat de zomer voorbij is, de Schaatsbaan Dordrecht staat alweer lekker vol. Tijdens het jaarlijkse ‘zomerkamp’ komen schaatsers van verschillende niveaus er dagelijks trainen om hun techniek verder aan te scherpen. “Het is wel een klap in je gezicht als je weer naar buiten stapt.”
FC Dordrecht leek zaterdag nipt af te rekenen met Al Khaleej uit Saoedi-Arabië, maar in de allerlaatste minuut slikte de club alsnog een tegentreffer: 2-2. Senne Vugts en Nick Venema scoorden in het voorlaatste oefenduel voor de competitiestart.
De Baanhoekbrug is sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug in een week tijd al ruim tweehonderd keer gebruikt door ambulances om de Beneden-Merwede over te steken. “Deze 'escape' helpt ons - zoals de bedoeling was - om de aanrijdtijden en de kwaliteit van zorg voor patiënten te waarborgen”, aldus de ambulancedienst Zuid-Holland Zuid.
Aan de Torenstraat in Dordrecht is donderdagavond een man overleden nadat hij uit het raam van een huis is gevallen.
Handhavers van de gemeente Dordrecht hebben afgelopen weekend op het Wantij tien mensen op de bon geslingerd en nog eens veertig waarschuwingen uitgedeeld. Het gaat voornamelijk om snelheidsovertredingen op het water.
Schepen van wel 80 meter lang en meer dan 20 meter breed, ze passeren tijdens de maandelijkse opening van de Papendrechtsebrug voor de hoge scheepvaart allemaal de revue. De eerste van de tien openingen in totaal is inmiddels achter de rug. “Er komt meer bij kijken dan gewoon even aan de kant en er doorheen.”