Dordrecht, Netherlands

14 jaar cel voor moord kleuter

De vader die vorig jaar zijn zoontje heeft vermoord, moet veertien jaar de cel in. Dat is net zo langs als waar justitie om vroeg.
Peter Tromp | 19 september 2016 15:02 | Aangepast op 19 september 2016 15:02
De Dordtenaar van 35 gaf vorig jaar zijn vierjarige zoontje een slaappil en verdronk hem daarna in bad. Ook zijn dochter van zes kreeg een pil, maar die spuugde zij uit. De vader liet haar achter. Het gebeurde in een woning aan het Frida Katz-erf in Stadspolders.

De vader zat in een vechtscheiding. Het gezin was bekend bij Jeugdzorg, maar die zag geen reden om de kinderen ergens anders onder te brengen.

Meest gelezen

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

NOS | Redactie Streek 56 | 22 jan 2026 12:30

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Lees ook

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Een stroomstoring in Hendrik-Ido-Ambacht heeft dinsdagavond meer dan 4500 huishoudens en bedrijven g...

28 bomen maken zich klaar voor verhuizing: 'Ze worden vaak gekapt als het niet past'

In het centrum van Dordrecht vindt deze week 's nachts een monsteroperatie plaats. In totaal 28 lind...

Man wil met 5 kilo xtc-pillen naar Frankrijk, maar wordt betrapt op de A16

Voor zijn garagebedrijf koopt Karim S. (39) een auto in Nederland. Op de terugweg naar Frankrijk nee...

Opvangen asielzoekers in hartje Papendrecht mag: bezwaar bewoners afgewezen

De voorzieningsrechter heeft beslist dat de opvanglocatie voor 80 vluchtelingen in het centrum van P...

Gas- en waterleiding geraakt bij werkzaamheden in Dordrecht, Stedin en Evides opgeroepen

In de Einsteinstraat in Dordrecht is dinsdagochtend een gaslekkage geweest. Tijdens graafwerkzaamhed...

Dordrecht behoort tot top financieel gezonde gemeenten, maar ‘financiële kwetsbaarheden blijven’

Van alle grote gemeenten in ons land staat Dordrecht er financieel het beste voor. Dat concludeert a...