Dordrecht, Netherlands

14 jaar cel voor moord kleuter

De vader die vorig jaar zijn zoontje heeft vermoord, moet veertien jaar de cel in. Dat is net zo langs als waar justitie om vroeg.
Peter Tromp | 19 september 2016 15:02 | Aangepast op 19 september 2016 15:02
De Dordtenaar van 35 gaf vorig jaar zijn vierjarige zoontje een slaappil en verdronk hem daarna in bad. Ook zijn dochter van zes kreeg een pil, maar die spuugde zij uit. De vader liet haar achter. Het gebeurde in een woning aan het Frida Katz-erf in Stadspolders.

De vader zat in een vechtscheiding. Het gezin was bekend bij Jeugdzorg, maar die zag geen reden om de kinderen ergens anders onder te brengen.

Lees ook

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...

Minder toeristenverkeer door komst transferium: 'Inwoner mag blij zijn'

Bezoekers van het Werelderfgoed Kinderdijk kunnen vanaf nu hun auto kwijt op het nieuwe transferium....

Drie duels in zeven dagen: De Plucheplakkers over vol programma FC Dordrecht

Voor de dertigste keer dit seizoen komen de Plucheplakkers bijeen voor een nieuwe aflevering. Daarin...

Burgemeester sluit woning na vondst drugs en tienduizenden euro's cash

In een woning aan de Uranusstraat in Zwijndrecht is een handelshoeveelheid van 100,89 kilo hasj en t...

Een zegen of niet meer van deze tijd? Discussie om zondagsrust in deze gemeente

Ondernemers mogen zelf beslissen of zij op zondag de deuren openen. Dat vindt het merendeel van de a...