gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

15 jaar Popcentrale

De Popcentrale bestaat 15 jaar en de oefenruimtes werden heropend, tijd dus voor een feestje zaterdagavond.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Dat heropenen van de oefenruimtes heeft alles te maken met de geluidslekkage die vanaf het begin dat de Popcentrale in het verbouwde Energiehuis gehuisvest is, voor problemen zorgde. Die problemen zijn nu door een aantal bouwkundige ingrepen opgelost en kan er in de verschillende oefenruimtes naar hartenlust gemusiceerd worden zonder dat men van elkaar last heeft. En dat musiceren gebeurde dan ook zaterdagavond. In alle ruimtes plus de invalidentoilet en een lift traden bijna 40 bands op.

Lees ook

Stookadviesstoplicht Ridderkerk foto

Geen stoplichten in het verkeer, maar als stookadvies: deze gemeente zet ze in

Een stookadvies-stoplicht om aan te geven of het verstandig is om te stoken: In Ridderkerk is het vanaf deze week te zien. In de Gieterijstraat in het dorp staat er zo één, een tweede stoplicht zal wisselend in verschillende wijken worden geplaatst.

PSX_20261024_145756

Brand in keuken door pannetje op het vuur, bewoner nagekeken

In een huis aan de Nicolaasstraat in Dordrecht is rond 14.10 uur brand uitgebroken in de keuken. Een pannetje dat op het vuur stond, zorgde voor rookontwikkeling.

politie 01

Ridderkerker vast na vondst drugs in verborgen ruimte

Een 34-jarige man uit Ridderkerk is opgepakt in een huis in Maassluis. In de woning werd begin deze week een grote hoeveelheid harddrugs gevonden.

yv20261019A1C08984

FC Dordrecht begint nieuwe periode met eerste uitzege: ‘Dit geeft een boost’

FC Dordrecht had al acht maanden niet op vreemde bodem gewonnen, maar daar kwam maandagavond verandering in. Joey de Bie schoot zijn ploeg vanaf de penaltystip naar een 0-1 zege op Jong PSV, waardoor de ploeg een succesvolle start van de tweede periode kende. “Hier ben ik heel blij mee.”

Baggeren

Vaker baggeren voor schoner en gezonder water

Waterschap Hollandse Delta gaat vanaf juni 2027 vaker baggeren in stedelijke gebieden. Dit moet zorgen voor een betere waterkwaliteit en een betere doorstroming van het water in de stad.

warmtemanifest

Regionale bestuurders willen dat Den Haag knopen doorhakt: 'kansrijke warmteprojecten vallen stil'

Verschillende bestuurders uit onze streek hebben tijdens het Warmtecongres in Eindhoven vorige week een manifest ondertekend. Daarin roepen zij het Rijk op om snel knopen door te hakken, omdat anders projecten voor warmtenetten in de provincie stil komen te liggen.