Dordrecht, Netherlands

15 maanden cel geëist voor doodrijder Meester Bert

Het Openbaar Ministerie heeft vijftien maanden cel geëist tegen de Tilburger die eind oktober 2016 de Dordrechtse Meester Bert en zijn vrouw doodreed. Daarnaast wordt ook een rijverbod van 5 jaar geëist.
Dennis Koorevaar | 15 juni 2018 14:17 | Aangepast op 15 juni 2018 14:17

Justitie verdenkt de Tilburger van dood door schuld omdat hij onvoorzichtig reed. Tijdens de koopavond reed hij met 72 kilometer per uur over een 50-weg. Daarvoor was hij al door rood licht en over een busbaan gereden.


De Dordtenaar Bert van der Veeken en zijn vrouw staken de weg over om de bus te halen op het zelfde moment dat de Tilburger aan kwam rijden. Het stel werd geschept en overleefden beide het ongeval niet.

Het ongeluk gebeurde een paar dagen voor meester Bert zijn 40-jarig jubileum zou vieren.

De rechter doet over 2 weken uitspraak.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

In deze gemeente zijn de meeste bushaltes slecht toegankelijk: ‘Zorgwekkend’

Een groot deel van de bushaltes in onze streek is niet toegankelijk voor mensen met een beperking. D...

Man betrapt op rijden zonder rijbewijs, even later maakt hij dezelfde fout

De politie heeft afgelopen zondag een auto in beslag genomen op de Brouwersdijk in Dordrecht. De bes...

Koningsslang kruipt rond in park, wandelaars bellen dierenambulance

Het is geen alledaags gezicht: een kronkelende slang van zeker een meter lang. Voorbijgangers zagen ...

Simon heeft stukje gesloopte Kikkerachtbaan Duinrell in voortuin: 'Mijn eerste achtbaan ooit'

Pretparkfanaat Simon de Bruijn heeft sinds kort een bijzondere attractie in zijn voortuin in Dordrec...

Brug over de Noord dicht, vakantie voorbij: drukte op de weg en bij waterbus

Het was deze ochtend extra druk in Alblasserdam. Het is de eerste maandag na de vakantie terwijl de ...

Eerste minderjarige asielzoekers aangekomen in pand bij winkelcentrum

De eerste van de tachtig minderjarige vluchtelingen zijn maandag aangekomen in Papendrecht. Ook de r...