Dordrecht, Netherlands

15 maanden cel geëist voor doodrijder Meester Bert

Het Openbaar Ministerie heeft vijftien maanden cel geëist tegen de Tilburger die eind oktober 2016 de Dordrechtse Meester Bert en zijn vrouw doodreed. Daarnaast wordt ook een rijverbod van 5 jaar geëist.
Dennis Koorevaar | 15 juni 2018 14:17 | Aangepast op 15 juni 2018 14:17

Justitie verdenkt de Tilburger van dood door schuld omdat hij onvoorzichtig reed. Tijdens de koopavond reed hij met 72 kilometer per uur over een 50-weg. Daarvoor was hij al door rood licht en over een busbaan gereden.


De Dordtenaar Bert van der Veeken en zijn vrouw staken de weg over om de bus te halen op het zelfde moment dat de Tilburger aan kwam rijden. Het stel werd geschept en overleefden beide het ongeval niet.

Het ongeluk gebeurde een paar dagen voor meester Bert zijn 40-jarig jubileum zou vieren.

De rechter doet over 2 weken uitspraak.

Lees ook

Zaterdag in Studio De Witt: buitenkunstwerken en de Rode Lijn

Deze zaterdag brengt Studio De Witt een nieuwe spraakmakende uitzending vol historie, cultuur en pol...

Grote opkomst verwacht voor Rode Lijn-demonstratie: ‘Het leeft echt in Dordrecht’

Een symbolische rode lijn trekt zondagmiddag door de Dordtse binnenstad. De demonstratie is een reac...

'Kattukker' Kuijt wordt een Schapekop: hoe Katwijk reageert op de overstap

Dirk Kuijt wordt de nieuwe hoofdtrainer van FC Dordrecht. Om erachter te komen wie we precies binnen...

Op Pad Met Ad op TV: ondernemers-BBQ trekt ook ondernemende burgemeester aan

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad bezoekt presentator Ad van den Herik de jaarlijkse Dordt...

Burgemeester Molenlanden sluit woning vanwege grote hoeveelheid harddrugs

De Molenlandse burgemeester Theo Segers heeft donderdag een woning aan de Dr. Gravemeijerstraat in G...

Paard van Sinterklaas zakt door z'n benen, eigenaar krijgt taakstraf voor dierenmishandeling

Tijdens de Sinterklaasintocht van 2022 in Dordrecht zakte het paard van Sinterklaas letterlijk door ...