Dordrecht, Netherlands

15 ton toiletpapier opgeruimd

Bij een schoonmaakactie van het hoofdriool is 15 ton toiletpapier opgeruimd. Het vochtige toiletpapier is volgens de verpakking biologisch afbreekbaar. In de praktijk blijkt het afbreken lastiger.
Robert van Loon | 28 april 2017 12:38 | Aangepast op 28 april 2017 12:38
In combinatie met vet zorgt het papier voor problemen. Er is een grotere kans op verstopping en overstroming van de wc door de troep. Verder moet de gemeente het hoofdriool vaker reinigen. Door deze problemen kost de schoonmaak ook meer.

De gemeente vraagt inwoners uit te kijken met doorspoelen en geen vet of doekjes te gebruiken. Het vet worden opgevangen en weggegooid met het restafval of worden ingeleverd bij supermarkten

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Erfgoedspektakel laat Biesboschhal dit weekend klinken als nooit tevoren

Hoe klinkt maritiem erfgoed als je het laat spreken? Dat is de centrale vraag tijdens een bijzonder ...

FC Dordrecht wint weer eens: 1-2 bij Roda JC op druilerige dinsdag

FC Dordrecht moest er even op wachten, maar heeft de gehoopte Keuken Kampioen Divisie-zege binnen. D...

Vreugde én verdriet: wat 50 jaar onafhankelijkheid betekent voor Dordtse Surinamers

Het is vandaag precies vijftig jaar geleden dat Suriname onafhankelijk werd van Nederland. Voor vee...

Pim (12) beroofd van step: 'Verbijsterd dat anderen spullen stelen van kinderen'

Een 12-jarige jongen is eerder deze maand beroofd van zijn elektrische step in Dordrecht. Hij werd o...

Opmerkelijk: marketingdirecteur Damen treft schikking met OM en krijgt taakstraf

Twee verdachten in de strafzaak tegen Damen hebben een strafbeschikking geaccepteerd. Dat meldt NRC ...

Levenswerk van RTV Papendrecht-vrijwilliger gestolen uit garage: 'Ik kon het gewoon niet geloven'

Voor de 57-jarige Erik Vastenouw uit Papendrecht begon afgelopen weekend dramatisch. Toen hij laat o...