Dordrecht, Netherlands

15 ton toiletpapier opgeruimd

Bij een schoonmaakactie van het hoofdriool is 15 ton toiletpapier opgeruimd. Het vochtige toiletpapier is volgens de verpakking biologisch afbreekbaar. In de praktijk blijkt het afbreken lastiger.
Robert van Loon | 28 april 2017 12:38 | Aangepast op 28 april 2017 12:38
In combinatie met vet zorgt het papier voor problemen. Er is een grotere kans op verstopping en overstroming van de wc door de troep. Verder moet de gemeente het hoofdriool vaker reinigen. Door deze problemen kost de schoonmaak ook meer.

De gemeente vraagt inwoners uit te kijken met doorspoelen en geen vet of doekjes te gebruiken. Het vet worden opgevangen en weggegooid met het restafval of worden ingeleverd bij supermarkten

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...