Dordrecht, Netherlands

1500 euro voor Drechtmatcht

Het in maart 2020 opgerichte Coronahulp-deel van vacaturebank+ ‘Drechtmatcht’ heeft een donatie van 1500 euro ontvangen van het Oranje Fonds. Hiermee kunnen ze hulpvragers en hulpgevers ondersteunen in coronatijden met elkaar in contact te brengen.
Jordy Nijenhuis | 2 juni 2020 11:13 | Aangepast op 2 juni 2020 11:13
Sharmila Soekhram, adviseur vrijwillige inzet bij SPUI93 en Drechtmatcht vindt het geweldig dat het Oranje Fonds het belang van het initiatief erkent. “We hebben onde vacaturebank+ meteen uitgebreid met het Coronahulp-deel toen bleek dat daar behoefte aan was,” schrijft zij in een persbericht.


Vacaturebank+ koppelt mensen die hulp nodig hebben en hulp geven in tijden van corona. Zo bieden mensen bijvoorbeeld een luisterend oor en bieden mensen hulp met bijvoorbeeld het doen van boodschappen of het uitlaten van de hond.

Lees ook

Man die ravage veroorzaakte op N214 had vijf keer te veel gedronken

De veroorzaker van een zwaar verkeersongeluk op de N214 in 2024 had vijf keer te veel gedronken. Dat...

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

De sluiting van het veganistische eetcafé Rebel Rebel in Dordrecht is voor veel Dordtenaren een klap...

Politie zoekt kopschoppers na caféruzie

Bij een eetcafé in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van zaterdag op zondag een vechtpartij geweest...

Autobranden Papendrecht vermoedelijk ontstaan door explosie, politie zoekt getuigen

De politie vermoedt dat de brand in de Oostpolder in Papendrecht van afgelopen weekend is ontstaan d...

Maatschappelijke organisaties krijgen hier een eigen ruimte: ‘Trots op de plannen’

Het gemeentebestuur van Ridderkerk wil een pand aan de Havenstraat flink verbouwen, zodat daar onder...

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...