Dordrecht, Netherlands

16-jarige schrijft nummer voor Babyhuis

De 16 jarige Sam Cordes heeft speciaal voor het Babyhuis een nummer geschreven. Met Beautiful Chance wil zij geld ophalen en aandacht genereren voor het Babyhuis.
Dennis Koorevaar | 1 september 2017 13:38 | Aangepast op 1 september 2017 13:38
Het Babyhuis zorgt voor moeders en baby’s voor wie ouders tijdelijk niet kunnen zorgen. Ook bieden zij woonruimte en begeleiding.


In het nummer vertelt Sam Cordes het verhaal van de oprichter van het babyhuis, Barbara Muller. Hoe zij jonge moeders helpt met het opvoeden van hun kind.


Barbara Muller is heel blij met het lied. “Wij vinden het zo’n prachtig en ontroerend nummer en vooral ook dat een meisje van 16 jaar zoiets schrijft en met de beweegreden erachter is natuurlijk heel bijzonder te noemen.“


De gehele opbrengst van de downloads via iTunes gaat naar het Babyhuis en moet zorgen voor meer bekendheid.

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...