Dordrecht, Netherlands

1800 hennepplanten achter dubbele wand

Politieagenten hebben woensdagmiddag een bedrijfspand aan de Visstraat bezocht, na een melding van stankoverlast door een buurtbewoonster en troffen 1800 hennepplanten aan.
Jan Bouwens | 26 mei 2015 11:44 | Aangepast op 26 mei 2015 11:44
De agenten keken rond in het pand en zagen aanvankelijk niets bijzonders, maar roken wel een henneplucht. Met toestemming van de eigenaar van het pand en van de officier van justitie, werd over gegaan tot een grondige doorzoeking. Waarbij, achter een dubbele wand op de eerste verdieping, een grote hennepkwekerij werd gevonden van 1800 planten. 


De hennepkwekerij is ontmanteld en de planten zijn vernietigd. De huurder van het pand, een 27-jarige Rotterdammer, is aangehouden.

Lees ook

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...

Michel uit Zwijndrecht uitgeroepen tot Sociaal Werker 2025: ‘Mooi dat mijn werk gezien wordt'

Zwijndrechtenaar Michel Weening is verkozen tot Sociaal Werker 2025. Hij is financieel jongerenwerke...

Op Pad Met Ad: Riet Duykers stopt na 14 jaar bij de Buitenwacht, ‘maar ik blijf me inzetten’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik langs bij de Buitenwac...

Grote Kerk schittert op nieuwe Dordtse puzzel: opbrengst naar Voor Sara

Sara Verbrugge (10) overhandigde woensdagavond de eerste Dordtse puzzel ‘Mooi Dordrecht’ aan de burg...

Scooterrijder (17) zwaargewond na botsing, automobilist rijdt door

Een 17-jarige scooterrijder is donderdagavond zwaargewond geraakt bij een ongeluk in Sliedrecht. Een...