Dordrecht, Netherlands

18000 euro voor haar

De Golfdag van Stichting Puik voor Elkaar heeft 17.980 euro opgebracht. Dat is bijna twee keer zoveel als waarop werd gehoopt.
Peter Tromp | 25 oktober 2016 12:39 | Aangepast op 25 oktober 2016 12:39
De golfdag werd 13 oktober gehouden op Golfbaan Crayestein. Met een lunch, hapjes, buffet en feestavond werd geld ingezameld.


De opbrengst is bestemd voor pruiken voor mensen die kaal worden als gevolg van kanker. Er zouden veel vrouwen zijn die zich beter voelen met een pruik, maar ze zelf niet kunnen betalen.

Lees ook

Wie wordt collega van Jessie? Ziekenhuis hoopt via speciale markt op nieuw zorgtalent

Met je gezicht op een campagneposter in een bushokje. Zo hangt Jessie Blom, assistent in de operatie...

Werkzaamheden aan spoorbrug zeven weken eerder klaar

De herstelwerkzaamheden aan de HSL-brug over het Hollandsch Diep zijn afgerond. Sinds november werd ...

Gemeenten gaan 'onzichtbare' daklozen tellen: 'Beter zicht nodig op groeiend probleem'

De negen gemeenten in deze streek gaan dit jaar meedoen aan een grote telling van dak- en thuislozen...

Vrouw die trucker (38) doodreed was afgeleid door exceptioneel transport

Tranen vloeien rijkelijk in de rechtszaal dinsdagochtend. Daar eist het Openbaar Ministerie (OM) een...

Flinke klap langs A15, bestuurder aangehouden voor rijden onder invloed

Een busje is maandagmiddag tegen een stilstaande vrachtwagen gebotst. Het ongeluk gebeurde om 15.30 ...

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Een motorrijder is maandagochtend aan zijn verwondingen overleden na een botsing met een auto in Zwi...