Dordrecht, Netherlands

18000 euro voor haar

De Golfdag van Stichting Puik voor Elkaar heeft 17.980 euro opgebracht. Dat is bijna twee keer zoveel als waarop werd gehoopt.
Peter Tromp | 25 oktober 2016 12:39 | Aangepast op 25 oktober 2016 12:39
De golfdag werd 13 oktober gehouden op Golfbaan Crayestein. Met een lunch, hapjes, buffet en feestavond werd geld ingezameld.


De opbrengst is bestemd voor pruiken voor mensen die kaal worden als gevolg van kanker. Er zouden veel vrouwen zijn die zich beter voelen met een pruik, maar ze zelf niet kunnen betalen.

Lees ook

Beveiliger mishandeld, burgemeester geschokt: 'Dit tolereren we niet!'

Een beveiliger is afgelopen weekend mishandeld bij winkelcentrum Hoog Ambacht. De burgemeester van H...

Megaklus van 20 miljoen euro in Crabbehof: 238 huurwoningen worden verduurzaamd

Ruim 230 sociale huurwoningen in de Dordtse wijk Crabbehof ondergaan een ingrijpende metamorfose. He...

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

De Papendrechtsebrug in de N3 is vanaf maandagavond in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert...

Sterke hennepgeur leidt tot vondst vuurwapen in busje

Bij de controle van een busje in Dordrecht is zondagavond een vuurwapen gevonden. De inzittenden, dr...

Dordtse wereldkampioenen geëerd met enorme afbeelding in Sportboulevard

Drie lokale sporthelden krijgen een plek in de 'hall of fame' van de Dordtse Sportboulevard. Na onde...

Brand evenaart record met 51ste podiumplaats op rij

Lucinda Brand heeft in het koude maar zonnige Tsjechische Tábor de eerste veldrit van de wereldbeker...