Dordrecht, Netherlands

18000 euro voor haar

De Golfdag van Stichting Puik voor Elkaar heeft 17.980 euro opgebracht. Dat is bijna twee keer zoveel als waarop werd gehoopt.
Peter Tromp | 25 oktober 2016 12:39 | Aangepast op 25 oktober 2016 12:39
De golfdag werd 13 oktober gehouden op Golfbaan Crayestein. Met een lunch, hapjes, buffet en feestavond werd geld ingezameld.


De opbrengst is bestemd voor pruiken voor mensen die kaal worden als gevolg van kanker. Er zouden veel vrouwen zijn die zich beter voelen met een pruik, maar ze zelf niet kunnen betalen.

Lees ook

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 was tijd dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...

Motorrijder rijdt door na scheppen fietser

Een motorrijder is donderdagmiddag doorgereden na een fietser te hebben geschept in Zwijndrecht. De ...

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...

Streekgenoten meldden verdachte situaties: harddrugs en hennep gevonden

Inwoners van onze streek hebben in een jaar tijd honderden keren verdachte situaties rond drugs bij ...

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...