Dordrecht, Netherlands

18e Keramiekmarkt in Dordrecht

Het centrum van Dordrecht staat zondag 1 oktober in het teken van aardewerk, want de Keramiekmarkt vindt dan voor de achttiende keer plaats.
Jasmin Zahirovic | 12 september 2017 11:38 | Aangepast op 12 september 2017 11:38
Ruim 60 keramisten willen samen met collega’s uit binnen- en buitenland hun werk aan de bezoekers tonen. Op de markt zal daarom een grote verscheidenheid aan keramische voorwerpen te bezichtigen zijn, van moderne sculpturen tot monumentale objecten.


Ook worden er dit jaar weer speciale activiteiten voor kinderen georganiseerd. Zo is er een kinderkraam waar gekleid kan worden. Tegen een kleine vergoedingen kunnen de kunstwerken ook worden afgebakken.

Lees ook

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...

Minima kunnen in deze zeven gemeenten gratis met het ov dit jaar

Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht bieden inwoners met een laag inkomen een gratis ov-chipkaart aan v...

Loftrompet voor Ed: een gemeentepenning als kroon op vrijwilligerswerk

Een bijzonder moment voor Sliedrechter Ed Grootveld (64). Donderdagavond vertrekt de trompettist nie...

Twee Dordtenaren opgepakt in onderzoek naar reeks explosies Baarn

Twee Dordtenaren worden verdacht van betrokkenheid bij een poging tot brandstichting in Baarn. Ze zi...