Dordrecht, Netherlands

1e debat gemeenteraadsverkiezingen

Vandaag is het eerste thematische debat in de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 21 maart.
Fokko van der Straaten | 11 februari 2018 18:01 | Aangepast op 11 februari 2018 18:01
In het Nationaal Onderwijsmuseum discussiëren de lijsttrekkers van het CDA (Peter Heijkoop), D66 (Kevin Noels) en GroenLinks (Kitty Kruger) over Verkeer en Vervoer.

Onder leiding van Rijnmond-verslaggever Thijs Blom komen o.a. het openbaar vervoer, het vervoer van gevaarlijke stoffen, de snelwegen rondom Dordrecht en de bereikbaarheid van de binnenstad aan bod.

Het debat over Verkeer en Vervoer is de eerste in een serie van vier, de komende uitzendingen gaan over Economie, Wonen en Zorg. De debatten worden iedere zondag uitgezonden op TV Dordrecht en tegelijkertijd gepubliceerd op onze online-media.

Lees ook

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...

Toename van crimineel jongerengeweld: meer geld naar camera's en straatcoaches

Jongeren die voor overlast zorgen en zich crimineel gedragen moeten worden aangepakt en een verdere ...

Deze gemeente bouwt eerste houten woningen: 'De impact op het milieu is veel kleiner'

Woningen die niet van beton zijn gemaakt, maar van hout. In de gemeente Zwijndrecht worden de komend...

Woede en verdriet na vrijspraak koffermoord: 'Het recht zou moeten zegevieren'

Nabestaanden van Manuel Alvarez hebben woedend gereageerd op de beslissing van het Haagse gerechtsho...

Het Jaar van Nanning Mol: 'Ik scoorde geen punten bij een paardenfan'

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. Nanni...