Dordrecht, Netherlands

20e Dordtse Boekenmarkt

Bijna 600 kramen met alle soorten en maten boeken staan zondag 5 juli in de binnenstad van Dordrecht klaar om de bezoekers van de twintigste Dordtse Boekenmarkt te ontvangen.
Gert van der Steen | 29 juni 2015 12:22 | Aangepast op 29 juni 2015 12:22
Ook dit jaar zijn er weer bijzondere boeken met antiquarische waarde te vinden, zoals eerste drukken, maar ook gewoon ontspannende lectuur.

In de Kunstuitleen aan de Voorstraat worden de drie genomineerden voor de ANV Debutantenprijs geïnterviewd door Arjan Peters, redacteur van de Volkskrant. De ANV Debutantenprijs is, zoals de naam al doet vermoeden, een landelijke prijs voor een debuterend auteur van een Nederlandse roman of verhalenbundel. De prijs is even oud als de boekenmarkt en ook oorspronkelijk in Dordrecht ingesteld.

Naast de markt zijn er ook allerlei andere activiteiten. Zo zijn de deelnemers van Kunstrondje Dordt vanaf 12 uur geopend, is er een kindermarkt en zijn er concerten.

Alle activiteiten zijn gratis.Ook een boekenmarktgids is gratis verkrijgbaar. De markt is geopend van 10.00 tot 17.00 uur.

Meest gelezen

Let op: N3 aantal nachten dicht

Redactie Streek 56 | 11 aug 2025 09:30

Patiënten krijgen brief of ze van huisarts willen ruilen: ‘Voor iedereen spannend’

Emmely Kokshoorn | Trevyn van Houwelingen | Pascalle van Werkhoven | 12 aug 2025 17:34

Lees ook

FC Dordrecht meteen succesvol buitenshuis: ‘We hebben meerdere wapens’

De eerste uitwedstrijd van FC Dordrecht leverde meteen de volle buit op, ten koste van MVV: 0-1. De ...

FC Dordrecht maakt het onnodig spannend, maar wint terecht bij MVV

FC Dordrecht heeft ook het eerste uitduel van dit seizoen winnend afgesloten. Op bezoek bij het mati...

Jan heeft een klassieke Mercedes, maar is niet bang voor een beetje regen: ‘Dan had het maar geen auto moeten worden’

De Riverside Car Classic is in aantocht. Uit onze streek stellen een aantal verzamelaars hun oude au...

Onderwaterhockey-primeur voor Dordrecht: dit gaat er gebeuren

Hockey, maar onder water? Veel Nederlanders zijn er nog niet mee bekend, maar inmiddels is onderwate...

Luke fotografeert meteoren en molens in een: ‘Je zit er een hele nacht voor, maar het resultaat mag er zijn’

“Ik had geluk, ééntje liet de reflectie van de vallende sterren in het water zien”, vertelt Luke Ver...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met een Dordtse Berlijner (of Berlijnse Dordtenaar?)

In Studio De Witt gaat presentator Ben Corino zaterdag in gesprek met John Kunkeler. Hij is een gebo...