Dordrecht, Netherlands

21 bekeuringen voor niet naleven coronamaatregelen deze week

In de regio Zuid-Holland Zuid zijn in de afgelopen zeven dagen 21 bekeuringen uitgedeeld voor het niet naleven van de opgestelde coronamaatregelen.
Corrado Francke | 20 mei 2020 12:07 | Aangepast op 20 mei 2020 12:07
Dat maakte Wouter Kolff, burgemeester en voorzitter van de veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid, bekend tijdens de wekelijkse persconferentie.

“Zij overtreden bewust de maatregelen of zijn meermaals gewaarschuwd”, vertelt Kolff. Het aantal uitgedeelde waarschuwingen in de regio was 74 afgelopen week. Hiervan zijn er 22 aan minderjarigen. Ook is er één incident geweest waarna een bestuurlijke maatregel is opgemaakt.

Meest gelezen

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

Redactie Streek 56 | Bureau Rijnmond | 10 okt 2025 14:00

Lees ook

Tour of Holland raast door de regio: bekijk hier de mooiste beelden

De polders in Molenlanden, de molens van Kinderdijk, de Dordtse binnenstad en natuurlijk de Zwijndre...

Fietsfeest in Dordrecht: niet alleen op, ook naast Tour of Holland-parcours

De Tour van Holland is na ruim twintig jaar terug van weggeweest. De eerste etappe van de wielertour...

Gemeente maakt een miljoen vrij voor krakkemikkige kleedkamers voetbalclub

De gemeenteraad van Sliedrecht heeft unaniem besloten te investeren in voetbalclub v.v. Sliedrecht. ...

Dienst GR-Sociaal, op loket na, niet naar Dordthuis maar naar Achterom

De gemeenteraad in Dordrecht heeft dinsdagavond ingestemd met nieuwe verhuisplannen van de GR-Sociaa...

Extra ondersteuning starters Papendrecht, miljoen extra in leenpotje

De raad van Papendrecht stelt opnieuw geld beschikbaar voor de starterslening. Met een miljoen euro ...

Nieuwe kinderburgemeester geïnstalleerd: 'Kinderen moeten meer buiten spelen'

Dordrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester. Tijdens de gemeenteraadsvergadering van dinsdagavond ...