Dordrecht, Netherlands

23 automobilisten bekeurd voor filmen

23 automobilisten zijn woensdagmiddag bekeurd nadat zij een ongeval met een vrachtwagen op de A16 al rijdend hadden gefilmd. De boete is 239 euro.
Jerom Huijskens | 14 maart 2019 10:16 | Aangepast op 14 maart 2019 10:16
De vrachtwagen reed woensdagmiddag 13 maart rond 12.00 uur met een lege aanhanger over de Moerdijkbrug richting Breda en kwam toen door de enorme windkracht op zijn zij te liggen. Hierdoor blokkeerde het voertuig de hele weg en veroorzaakte lange files.

Toen besloot een aantal automobilisten het ongeval al rijdend te filmen. Dit werd echter opgemerkt door de politie.

De agenten noteerden met toestemming van de officier van justitie de kentekens van deze automobilisten. “Natuurlijk konden we pas gaan noteren nadat wij het ongeval hadden afgehandeld, anders hadden we waarschijnlijk nog meer bekeuringen kunnen uitschrijven.”

Ze konden de bekeuringen uitschrijven op het niet handsfree gebruik van de telefoon achter het stuur.

Lees ook

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...