Dordrecht, Netherlands

23 coronapatiënten in Albert Schweitzer ziekenhuis, 29 anderen opgenomen met coronaklachten

In het Albert Schweitzer ziekenhuis liggen zondagavond 23 mensen die positief zijn getest op het coronavirus. Dat zijn er vier meer dan zaterdag. Nog 29 andere patiënten zijn opgenomen met symptomen van corona, maar of ze het virus daadwerkelijk hebben is niet bewezen.
Jordy Nijenhuis | 22 maart 2020 18:57 | Aangepast op 22 maart 2020 18:57
Over de identiteit van de patiënten kan het ziekenhuis niets zeggen, dat is namelijk in strijd met de privacywet.

Zaterdagavond werd bekend dat er vrijdagmiddag een persoon met het coronavirus in het Dordtse ziekenhuis is overleden. Het gaat om een 82-jarige vrouw uit Zwijndrecht.

Vrijdag werd al bekend dat ook negen medewerkers van het ziekenhuis het coronavirus hebben. Zij hebben dit volgens het ziekenhuis allemaal op vakantie opgelopen en zijn sindsdien niet in het ziekenhuis geweest. Zij zitten thuis in isolatie.

Meest gelezen

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

FC Dordrecht verliest oefenwedstrijd achter gesloten deuren ruim van Sparta Rotterdam

FC Dordrecht heeft vrijdag zijn tweede vriendschappelijke wedstrijd in de voorbereiding gespeeld teg...

Minister: polder deels onder water, maar veel voorzieningen blijven

De Hel- en Zuilespolder wordt flink onder handen genomen. Maar niet getreurd: de fiets- en wandelpad...

Baggerfestival van start: 'Er is bijna te veel te doen om op te noemen'

Het had dit jaar wat voeten in de aarde, maar het Baggerfestival is weer losgebarsten. Bezoekers kun...

Zaterdag in Studio De Witt: oud-waarnemer Peter van der Velden

Studio De Witt trakteert luisteraars deze zaterdag opnieuw op een scherpzinnige en veelzijdige uitze...

Op Pad Met Ad op TV: op vaartocht met Dordtse duizendpoot Jaap Bouman

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad geeft presentator Ad van den Herik het roer eens over: J...

Kunst saai? Aaibare muur en discobol in tentoonstelling bewijzen van niet

Kunst moet voor kinderen een stuk aantrekkelijker worden, dachten ze bij het Dordrechts Museum. De n...