Dordrecht, Netherlands

275.000 euro voor Cycle for Hope

De fietstocht Cycle for Hope, die dit weekend werd verreden, heeft meer dan 275.000 euro opgebracht. Het geld is bestemd voor De Hoop zelf, die hulp biedt bij verslaving en psychische problemen.
Marjolein Vos | 27 juni 2018 10:26 | Aangepast op 27 juni 2018 10:26
 

Meer dan 200 deelnemers stapten op de fiets en lieten zich daarvoor sponsoren. Een deel van hen fietste heel Nederland door in twee dagen. Een andere groep fietste de Toertocht en de Ladies Ride die allebei in de omgeving van Dordecht werden verreden. 

Een behandeling bij De Hoop wordt meestal wel vergoed door zorgverzekeraar, maar bijkomende projecten niet. Het geld wordt onder meer besteed aan de inloophuizen en werkplekken voor (ex-)verslaafden.  

Lees ook

Chaos en enorme rij bij Dordtse vaccinatielocatie

Er staat maandagmiddag een lange rij bij de priklocatie in Dordrecht. De GGD roept de mensen op niet...

Dordtse cadeaubon opsteker voor lokale ondernemers

Er zijn natuurlijk al tal van cadeaubonnen, maar eentje die specifiek in te leveren is in onze eigen...

Muzikale kerst op RTV Dordrecht

Het afgelopen jaar kende voor Dordrecht veel hoogtepunten op muzikaal gebied. Een deel daarvan zal d...

Omikron-variant in Nederland dominant, aantal besmettingen in Dordt daalt

Voor het eerst sinds lange tijd hebben minder dan 500 Dordtenaren in een week tijd te horen gekregen...

Supporters FC Dordrecht sluiten 2021 af met oliebollen: 'Veel verloren, maar je blijft achter je club staan'

Sportief gezien was het voor FC Dordrecht een jaar om snel te vergeten. Al hadden fans van de club h...

Vuurwerkhandelaren boos vanwege afgelopen vuurwerkverbod

De jaarwisseling is gelukkig zonder grote incidenten verlopen. Dat meldt burgemeester Wouter Kollf o...