Dordrecht, Netherlands

280 euro voor de Merwelanden

De pannenkoekenmarathon van Woon- en Zorgcentrum De Merwelanden heeft 280 euro opgebracht. De marathon vond gisteren plaats.
Inge de Bruyn | 17 september 2015 14:34 | Aangepast op 17 september 2015 14:34
Het geld gaat naar Stichting Vrienden van de Merwelanden die er bankjes van wil kopen. De bankjes worden geplaatst langs het Wantij wat achter het zorgcentrum ligt.


Ouderen die graag willen wandelen vinden de afstanden tussen de bankjes te ver.


Stichting Wijkwens financiert ook een deel van dit plan. Wijkwens is een programma dat is opgezet door de gemeente om de wijken in Dordrecht te verbeteren.

Meest gelezen

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Lees ook

Deze brug gaat maanden dicht vanwege werkzaamheden

De Matenabrug in Wijngaarden (gemeente Molenlanden) wordt tussen 3 februari en eind april volledig a...

1,6 miljoen statiegeldblikjes ingeleverd in 2025: ‘Voldoet aan de verwachtingen’

Er zijn afgelopen jaar 1,6 miljoen statiegeld blikjes en flesjes ingeleverd bij de bulkmachine bij h...

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...