Dordrecht, Netherlands

280 euro voor de Merwelanden

De pannenkoekenmarathon van Woon- en Zorgcentrum De Merwelanden heeft 280 euro opgebracht. De marathon vond gisteren plaats.
Inge de Bruyn | 17 september 2015 14:34 | Aangepast op 17 september 2015 14:34
Het geld gaat naar Stichting Vrienden van de Merwelanden die er bankjes van wil kopen. De bankjes worden geplaatst langs het Wantij wat achter het zorgcentrum ligt.


Ouderen die graag willen wandelen vinden de afstanden tussen de bankjes te ver.


Stichting Wijkwens financiert ook een deel van dit plan. Wijkwens is een programma dat is opgezet door de gemeente om de wijken in Dordrecht te verbeteren.

Lees ook

Einde WK darts voor Plaisier: gemiste wedstrijdpijlen doen hem de das om

Darter Wesley Plaisier is er niet in geslaagd de vierde ronde te bereiken van het WK in Londen. De 3...

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...