Dordrecht, Netherlands

2e debat gemeenteraadsverkiezingen

Vandaag het tweede thematische debat in de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 21 maart.
Fokko van der Straaten | 18 februari 2018 13:06 | Aangepast op 18 februari 2018 13:06
In het Nationaal Onderwijsmuseum discussiëren de lijsttrekkers van het CU/SGP (Rik van der Linden), SP (Ineke Jager) en Irene Koene (Gewoon Dordt) over Economie.

Onder leiding van Rijnmond-verslaggever Thijs Blom gaat het gesprek vooral over de vraag of de inwoners van Dordrecht wel voldoende profiteren van het economisch herstel in Nederland, het gaat natuurlijk over werkgelegenheid en ook over armoedebestrijding.

Het debat over Economie is de tweede in een serie van vier, de andere uitzendingen gaan over Verkeer en Vervoer, Wonen en Zorg. De debatten worden iedere zondag vanaf 18.00 uur uitgezonden op TV Dordrecht en tegelijkertijd gepubliceerd op onze online-media.

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Wethouder door het stof voor openmaken kisten in grafkelders: 'Had nooit mogen gebeuren'

In de grafkelders van de Dordtse begraafplaats Essenhof zijn sinds 2013 kisten geopend terwijl de na...

Bewoners voelen zich onveilig na fataal ongeluk: ‘Het was wachten tot het misging’

Na het verkeersdrama dinsdagmiddag op de Dordtse Krispijnseweg gaat het de dag erna vooral over hard...

Voedselbank Dordrecht viert éénjarig bestaan met muurschildering en extra hulpverlening

De Dordtse voedselbank aan de Edisonstraat vierde woensdag haar éénjarig bestaan. Ter gelegenheid da...

Dodelijk ongeluk bij onbewaakte spoorwegovergang: risico's waren bekend

De veiligheidsrisico's bij de onbewaakte spoorwegovergang in het Brabantse Hooge Zwaluwe waren beken...

'Neem vrede met de wisselvalligheid van FC Dordrecht'

FC Dordrecht slikt de zesde nederlaag van het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie. Op de Krommedij...

Deze horecaondernemer wint prestigieuze prijs: 'Ik ben ongelofelijk trots'

Alblasserdammer en horecabaas Bjorn van Dijl is tijdens de Entree Awards uitgeroepen tot Horecaonder...