gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

3-0 was teveel

FC Dordrecht verloor vrijdagavond met 3-0 van koploper Sparta, maar die stand gaf niet de werkelijke verhoudingen weer.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Wel kwam Dordrecht al in de tweede minuut op achterstand door een prachtige kopbal van Verhaar, de topscorer van de Jupiler League. Maar dat bekoelt de aanvalsdrift van Dordrecht niet. Alleen, het is wel lastig voetballen tegen een ploeg, die op voorsprong staat en op de counter loert.Tegen het einde vande eerste helft creëerde Dordt nog een paar kansjes en Curiël kreeg zelfs nog een hele grote, maar het lukte niet.

Na rust bleef Dordrecht op de aanval spelen en werd op Janga in kansrijke positie een overtreding gemaakt, die een strafschop had moeten opleveren. Een omhaal van Lumu was het laatste wapenfeit van Dordt. Daarna gaf Sparta in het laatste kwartier gas en kwam Dordrecht niet meer in het verhaal voor. Terwijl de hele wedstrijd redelijk in evenwicht was geweest, maakte invaller Stokkers in de laatste vijf minuten nog twee doelpunten. Dat leverde de geflatteerde stand van 3-0 op.

Sparta was daarmee de tweede periodekampioen.
Foto: Erwin Spek


Lees ook

Wilhelminaboom

Eigenaresse van eetcafé: ‘Ik hoop dat we na de zomervakantie een frisse start kunnen maken’

Monique van Esseveld hoopt na de zomervakantie op een frisse start bij haar eetcafé De Wilhelminaboom. Eerder werden beide bedrijfsauto’s van haar bedrijf in brand gestoken. Hoewel de nieuwe bedrijfsauto’s inmiddels weer op het terrein staan, blijven er onzekerheden.

foto artikel vuilnisvrouw

Met een grote vrachtwagen door kleine straatjes rijden: Janus doet het voor HVC

Gemiddeld één keer per week wordt in onze streek het ondergrondse afval opgehaald. Met een enorme vuilniswagen trotseert Janus Confurius dagelijks de smalle straatjes van de Dordtse binnenstad. Monique trekt het felgele HVC-hesje aan en rijdt een stuk met Janus mee.

FOTO BIJ PERSBERICHT BOOMSPIEGELS

Buren maken samen hun straat groener: ‘Ik ben het liefst de hele dag buiten’

Meer bloemen, bijen en vlinders in de straat? Inwoners van Papendrecht kunnen een boomspiegel, het stukje grond dat om een boom heen staat, adopteren. Marinka uit de Paltrokmolen en haar buren adopteerden samen al veertien van zulke boomspiegels in de buurt.

priveviarijnmond

Voorzitter stichting steekt tienduizenden euro’s in eigen zak: boeren en dove mensen de dupe

De oud-voorzitter van de stichting Stedenband Dordrecht-Bamenda heeft meer dan 40.000 euro van de bankrekening gebruikt voor zichzelf en haar familie. Zij moet van de rechter het geld terugbetalen. De stichting is ernstig gedupeerd. Projecten om boeren en dove mensen te helpen liggen al geruime tijd stil.

schaatsendordt

Deze schaatsers gaan gewoon door in hartje zomer: ‘Met de hittegolf was het heel lekker’

Het mag dan nog ruim een maand duren voordat de zomer voorbij is, de Schaatsbaan Dordrecht staat alweer lekker vol. Tijdens het jaarlijkse ‘zomerkamp’ komen schaatsers van verschillende niveaus er dagelijks trainen om hun techniek verder aan te scherpen. “Het is wel een klap in je gezicht als je weer naar buiten stapt.”

foto lotus

Einde van een tijdperk: na 53 jaar verdwijnt Lotus uit winkelcentrum Sterrenburg

Chinees restaurant Lotus in Dordrecht sluit na 53 jaar de deuren. In een emotioneel bericht op sociale media en de website van het restaurant maken de eigenaren het vertrek uit winkelcentrum Sterrenburg bekend. "Na een moeilijk, maar weloverwogen besluit, sluiten wij definitief de deuren."