gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

3-0 was teveel

FC Dordrecht verloor vrijdagavond met 3-0 van koploper Sparta, maar die stand gaf niet de werkelijke verhoudingen weer.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Wel kwam Dordrecht al in de tweede minuut op achterstand door een prachtige kopbal van Verhaar, de topscorer van de Jupiler League. Maar dat bekoelt de aanvalsdrift van Dordrecht niet. Alleen, het is wel lastig voetballen tegen een ploeg, die op voorsprong staat en op de counter loert.Tegen het einde vande eerste helft creëerde Dordt nog een paar kansjes en Curiël kreeg zelfs nog een hele grote, maar het lukte niet.

Na rust bleef Dordrecht op de aanval spelen en werd op Janga in kansrijke positie een overtreding gemaakt, die een strafschop had moeten opleveren. Een omhaal van Lumu was het laatste wapenfeit van Dordt. Daarna gaf Sparta in het laatste kwartier gas en kwam Dordrecht niet meer in het verhaal voor. Terwijl de hele wedstrijd redelijk in evenwicht was geweest, maakte invaller Stokkers in de laatste vijf minuten nog twee doelpunten. Dat leverde de geflatteerde stand van 3-0 op.

Sparta was daarmee de tweede periodekampioen.
Foto: Erwin Spek


Lees ook

Park Maasdonck werkzaamheden gemeente rid

Langzaam werken voor stabieler resultaat: op deze plek wordt een steunberm aangebracht

Met het lossen van een lading stenen is het startsein gegeven voor de werkzaamheden aan de oever bij Park Maasdonck in Ridderkerk. Die gaan zeker een jaar duren.

100procentslageuuuun.png

Voor het derde jaar op rij 100% slagingspercentage voor Calvijn College? ‘Geen streven’

De eindexamens komen er weer aan en dat is een spannende tijd voor veel leerlingen. Zo ook voor de studenten van het mavo op het Calvijn College in Hardinxveld-Giessendam. Maar wat opvallend is, de school heeft al twee jaar op rij een honderd procent slagingspercentage tijdens de eindexamens.

dji_fly_20260410_121609_0_1775816169716_photo_low_quality.jpg

Kamervragen over Dordrecht-West: 'Dit kan niet lang zo doorgaan'

Tweede Kamerlid Sarah Dobbe (SP) heeft Kamervragen gesteld vanwege het onderzoek dat de GGD begin april naar buiten bracht. Uit dat onderzoek blijkt dat longkanker 56 procent meer voor komt in Dordrecht-West dan in de rest van Nederland. “Het zijn schrikbarende aantallen, dus daar is wel wat aan de hand volgens mij.”

OPMA20260506 Dodenherdenking.jpg

Op Pad Met Ad: gesprekken over vrijheid bij de Dordtse dodenherdenking

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad woont presentator Ad van den Herik de dodenherdenking op het Sumatraplein bij. Hij gaat in gesprek met Dordtenaren die zich op 4 mei om 20.00 bij het plein hebben verzameld, om gezamenlijk de oorlogsslachtoffers te herdenken.

59ae28c7-fcbb-3dde-99de-c022c2e240d8.jpg

Ziya (4) haalt als jongste van zijn woonplaats zwemdiploma A

Ziya is nog maar net 4 jaar oud en heeft 'm nu al binnen: zwemdiploma A. In zijn woonplaats Sliedrecht is hij daarmee als jongste ooit afgezwommen. Hij kan niet wachten om ook zijn volgende diploma te halen.

fotoooo.jpg

Man met getrokken wapens opgepakt, agenten vinden balletjespistool en mes

De politie heeft onlangs een man aangehouden die mogelijk een vuurwapen bij zich had. Toen agenten zijn auto doorzochten, bleek het om een balletjespistool te gaan. Ook werd een mes gevonden en in beslag genomen.