gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

3-0 was teveel

FC Dordrecht verloor vrijdagavond met 3-0 van koploper Sparta, maar die stand gaf niet de werkelijke verhoudingen weer.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Wel kwam Dordrecht al in de tweede minuut op achterstand door een prachtige kopbal van Verhaar, de topscorer van de Jupiler League. Maar dat bekoelt de aanvalsdrift van Dordrecht niet. Alleen, het is wel lastig voetballen tegen een ploeg, die op voorsprong staat en op de counter loert.Tegen het einde vande eerste helft creëerde Dordt nog een paar kansjes en Curiël kreeg zelfs nog een hele grote, maar het lukte niet.

Na rust bleef Dordrecht op de aanval spelen en werd op Janga in kansrijke positie een overtreding gemaakt, die een strafschop had moeten opleveren. Een omhaal van Lumu was het laatste wapenfeit van Dordt. Daarna gaf Sparta in het laatste kwartier gas en kwam Dordrecht niet meer in het verhaal voor. Terwijl de hele wedstrijd redelijk in evenwicht was geweest, maakte invaller Stokkers in de laatste vijf minuten nog twee doelpunten. Dat leverde de geflatteerde stand van 3-0 op.

Sparta was daarmee de tweede periodekampioen.
Foto: Erwin Spek


Lees ook

foto 2 artikel autobrand.jpg

Bedrijfsauto’s Monique afgefikt: ‘Expres geen make-up opgedaan, want ik wist dat ik ging huilen’

Dinsdagnacht wordt Monique van Esseveld, eigenaresse van De Wilhelminaboom, wakker gebeld met verschrikkelijk nieuws. Haar bedrijfsauto- én bus zijn in brand gestoken. De brandweer is snel ter plaatse om het vuur te blussen. Maar van beide wagens is er haast niets meer over. “Je ziet zulke brandjes overal wel in het nieuws, maar je denkt ‘het overkomt mij niet’. Maar toch overkomt het je wel.”

OPMA20260422 Edjo Frank.jpg

Op Pad Met Ad: Edjo Frank vertelt over leven met een joodse afkomst in 2026

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik op pad met Edjo Frank. Edjo is de zoon van joodse ouders die de holocaust hebben overleefd. In deze aflevering gaat Ad in gesprek met Edjo over het hebben van een joodse afkomst in de huidige staat van de wereld en ook het jodendom in Dordrecht wordt besproken.

HHEwlhcaAAATXou.jpg

Ongeluk met vrachtwagen in Noordtunnel zorgt voor veel vertraging

Op de A15 is woensdagmiddag een ongeluk gebeurd in de Noordtunnel. Op beelden is een vrachtwagen en een personenauto te zien. De auto staat dwars op de weg. De vertraging voor het verkeer liep op tot anderhalf uur, maar was rond 15.30 uur iets geslonken.

elzen.JPG

Provincie steekt miljoenen in deze recreatiegebieden: ‘Om ze aantrekkelijk, schoon en veilig te houden.’

Beheerders van recreatiegebieden in Dordrecht krijgen miljoenen om ook de komende jaren het onderhoud uit te voeren. De provincie Zuid-Holland trekt in totaal 52 miljoen euro uit voor verschillende plekken waar je kunt sporten en ontspannen in het groen. Meer dan 3,2 miljoen euro komt in onze steek terecht.

auto in water

Auto in de sloot, bestuurder loopt nat pak op

Flink balen voor een inwoner van Hendrik-Ido-Ambacht. Toen de man woensdag van een erf reed, bleef zijn gas hangen en belandde hij in zijn auto in een sloot.

Moetiknaardedokter_fotoartikel

zorg

Huisartsen in onze streek gebruiken platform dat regels overtreedt: 'Geen verhoogd risico'

Al vijf jaar lang heeft Moetiknaardedokter.nl niet de juiste papieren om advies te geven, terwijl ze dat wel doen. Dat bevestigt de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd aan de NOS. Daarmee omzeilt het platform strengere Europese regelgeving. Ook huisartsen uit onze streek verwijzen patiënten naar de tool op internet. “Op basis van nieuwe informatie beoordelen wij steeds of vervolgacties nodig zijn”, zegt DrechtDokters.