gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

3-0 was teveel

FC Dordrecht verloor vrijdagavond met 3-0 van koploper Sparta, maar die stand gaf niet de werkelijke verhoudingen weer.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Wel kwam Dordrecht al in de tweede minuut op achterstand door een prachtige kopbal van Verhaar, de topscorer van de Jupiler League. Maar dat bekoelt de aanvalsdrift van Dordrecht niet. Alleen, het is wel lastig voetballen tegen een ploeg, die op voorsprong staat en op de counter loert.Tegen het einde vande eerste helft creëerde Dordt nog een paar kansjes en Curiël kreeg zelfs nog een hele grote, maar het lukte niet.

Na rust bleef Dordrecht op de aanval spelen en werd op Janga in kansrijke positie een overtreding gemaakt, die een strafschop had moeten opleveren. Een omhaal van Lumu was het laatste wapenfeit van Dordt. Daarna gaf Sparta in het laatste kwartier gas en kwam Dordrecht niet meer in het verhaal voor. Terwijl de hele wedstrijd redelijk in evenwicht was geweest, maakte invaller Stokkers in de laatste vijf minuten nog twee doelpunten. Dat leverde de geflatteerde stand van 3-0 op.

Sparta was daarmee de tweede periodekampioen.
Foto: Erwin Spek


Lees ook

IMG_2087.jpg

Kids and Cars 2026 in Alblasserdam een groot succes: 'Ik heb zoveel lachende kindergezichten gezien'

De editie van Kids and Cars 2026 in Alblasserdam is uitstekend verlopen. Organisator Carlo Fok kijkt terug op een geslaagde dag waarop 75 kinderen met een lach huiswaarts gingen. Het evenement, waar minder bedeelde en zieke kinderen mee konden rijden in een mooie auto, leverde 17.500 euro op voor twee goede doelen: Stichting Ambulance Wens en het Prinses Maxima Centrum.

Koningsdag 2.png

Dordtenaren genieten volop van zonnige Koningsdag

Struinen over de Oranjemarkt, meezingen met de aubade op het Stadhuisplein of gewoon genieten van een lekker koud biertje op het terras. Feestvierders hebben de verjaardag van de koning uitbundig gevierd in Dordrecht en met een zonovergoten binnenstad was het ook nog eens goed vertoeven.

a3da67ff-3adc-4c10-8949-d3711c18c836.jpeg

LIVE

Dit is Koningsdag: van aubade tot aan dancefeest

Van vrijmarkt, tot braderie en van aubade tot aan concerten. Koningsdag staat bol van festiviteiten. Een foto-impressie van deze feestdag in Dordrecht en omstreken zie je hier.

IMG-20260426-WA0009.jpg

Mercedes in vlammen op, derde voertuigbrand in twee weken in Dordrecht

Een auto is in de nacht van zaterdag op zondag verwoest door brand. De Mercedes stond geparkeerd in de Halleyweg in de Dordtse wijk Sterrenburg. Het voertuig is compleet verwoest, is zondagochtend goed te zien.

Kaartje Koningsdag 2026.png

Koningsdag 2026: dit is er te doen in onze stad en streek

Nog geen plannen deze Koningsdag? Of heb je een gat in de dag waar je nog iets voor zoekt? Wij hebben alle Koningsdagactiviteiten in onze streek voor je op een rij gezet in een handig kaartje.

2604255001.jpg

112-nieuws: auto slaat over de kop net na tunnel, veel rook bij brand

Op de A15 bij Alblasserdam is zaterdagmiddag een auto over de kop geslagen. In hetzelfde dorp was vlak daarna brand, waarbij veel rook vrijkwam. Dat was goed te zien vanaf de A15, waar het verkeer enige tijd muurvast stond door het ongeluk.