Dordrecht, Netherlands

35 Dordtse initiatieven op eerste Initiatievendag

Zondag vindt de eerste Dordtse Initiatievendag plaats. 35 starters in allerlei sectoren hebben de krachten gebundeld en presenteren zich tijdens deze dag.
Jan Bouwens | 1 mei 2015 10:25 | Aangepast op 1 mei 2015 10:25
De deelnemers komen met name uit de sectoren: duurzaam, sociaal, kunst en cultuur en groen. De overeenkomst is volgens de organisatie dat ze van onderaf zijn opgezet door bevlogen Dordtenaren. De activiteiten zijn verspreid over bijna alle wijken. 
Vanwege de bereikbaarheid heeft een aantal initiatieven zich echter geconcentreerd op twee plekken in de stad. Bij Werkplaats Oost, in het Land van Valk, en bij DOOR, in het centrum, is een tweede markt waar onder meer IDordt, Wolkentv en Wij zijn Wij zichzelf presenteren.


Zondag 3 mei van 11.00-17.00 uur. Meer info op:www.dordtseruimte.nl

Lees ook

Deze nieuwe slogan moet Dordrecht beter op de kaart zetten

'Het begint in Dordrecht' is de nieuwe slogan van de stad. De leus is bedoeld om de stad sterker in ...

Toeristen cruisen massaal naar Dordrecht deze maand en dit is waarom

Het worden drukke Dordtse Decemberdagen: er meren in een maand liefst 66 cruiseschepen aan, met in t...

Let op: Papendrechtsebrug (N3) nacht dicht

Weggebruikers die maandagavond en -nacht van Papendrecht naar Dordrecht moeten of andersom, moeten r...

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Werknemers getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...

PVV gaat voor het eerst meedoen aan verkiezingen in Papendrecht, mikt op negen zetels

De PVV gaat voor het eerst meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in Papendrecht. Lijsttrekker Nik...

Man (24) meldt zich na doorrijden na ernstig ongeluk met brommerrijder (17)

De politie heeft dit weekend een 24-jarige man aangehouden die betrokken was bij een zwaar verkeerso...