Dordrecht, Netherlands

3500 planten voor tuin Onderwijsmuseum

Het Onderwijsmuseum heeft een hele gulle gift gekregen van landschapsarchitect Steven Delva. Hij heeft namelijk 3500 planten gedoneerd aan het museum om de tuin op te fleuren. Dinsdagmiddag waren de vrijwilligers van het museum druk bezig om de planten in de tuin te zetten.
Emma Meijer | 17 november 2020 17:31 | Aangepast op 17 november 2020 17:31
Landschapsarchitect Steven Delva had de nieuwe tuin van het museum ontworpen en vond dat die wel wat meer opvulling kon gebruiken. “We hebben van de zomer goed gekeken in de tuin wat er nodig is en wat makkelijk te onderhouden is.”

Alle planten hebben de vrijwilligers vandaag in de tuin geplant. “We zijn erg blij. We moeten er wel hard aan blijven werken maar dat is helemaal niet erg”, vertelt Astrid van de Kooij van het Onderwijsmuseum.

Het museum hoopt donderdag de deuren weer te kunnen openen voor gasten en dan kan er alvast een kijkje worden genomen in de tuin. “Als volgend jaar het terras er weer staat, kunnen we met zijn allen van de tuin genieten.”

Lees ook

Lange file op snelweg door ongeluk met meerdere voertuigen

Op de A16 bij de Drechttunnel in Dordrecht richting Rotterdam is donderdagochtend een ongeluk gebeur...

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...