Dordrecht, Netherlands

3d-foodprinter een succes bij Den Witte Haen

Lunchroom Den Witte Haen heeft een 3d-foodprinter. Er wordt achter de schermen al een tijdje mee geoefend en inmiddels rollen de mooiste creaties uit de printer. En dat smaakt naar meer. Letter en figuurlijk. Want Stichting Philadephia gaat uitbreiden en wel naar een pand aan de overkant van de lunchroom.
Marjolein Vos | 17 mei 2018 17:36 | Aangepast op 17 mei 2018 17:36
"In het reguliere onderwijs wordt er al veel met techniek en met 3d-printers gewerkt. Maar op scholen voor kinderen die een beperking hebben eigenlijk niet. En daar wilden we verandering in brengen", vertelt Eline Sterrenburg van Stichting Philadelphia.

En dat gaat gebeuren in een heus technieklab dat 1 juni opent in een pand schuin tegenover De Witte Haen. Iedereen is daar overigens welkom, als je maar van techniek en computers houdt. &t=2s

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Lees ook

Met overleden vrouw in gedachten, start Cor zijn fietspelgrimage

Een fietstocht van meer dan 2500 kilometer. Cor van den Boef uit Ridderkerk gaat die uitdaging aan. ...

Zondag op TV Dordrecht: Via Cultura over democratie in de samenleving

In de nieuwste uitzending van Dugelied (Duurzaam geluk voor iedereen) van Via Cultura zien we zondag...

Nooit meer visarend-soap? Livestream op zwart

De livestream die al vijf jaar een visarendnest in de Biesbosch uitzendt, is op zwart gegaan. “Er is...

Zondag op TV Dordrecht: 'Ouwe Jonges' krijgen bonje

In de nieuwe aflevering van Ouwe Jonges Krentebrood gaat het er zondagmiddag af en toe stevig aan to...

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

De Pasar Malam in Dordrecht, het jaarlijkse culturele feest waar Indonesië centraal staat, gaat dit ...

Fris FC Dordrecht treft De Graafschap in play-offs: ‘Extra gas geven daar’

FC Dordrecht weet het sinds vrijdagavond zeker: De Graafschap is de eerste tegenstander in de nacomp...