Dordrecht, Netherlands

3d-foodprinter een succes bij Den Witte Haen

Lunchroom Den Witte Haen heeft een 3d-foodprinter. Er wordt achter de schermen al een tijdje mee geoefend en inmiddels rollen de mooiste creaties uit de printer. En dat smaakt naar meer. Letter en figuurlijk. Want Stichting Philadephia gaat uitbreiden en wel naar een pand aan de overkant van de lunchroom.
Marjolein Vos | 17 mei 2018 17:36 | Aangepast op 17 mei 2018 17:36
"In het reguliere onderwijs wordt er al veel met techniek en met 3d-printers gewerkt. Maar op scholen voor kinderen die een beperking hebben eigenlijk niet. En daar wilden we verandering in brengen", vertelt Eline Sterrenburg van Stichting Philadelphia.

En dat gaat gebeuren in een heus technieklab dat 1 juni opent in een pand schuin tegenover De Witte Haen. Iedereen is daar overigens welkom, als je maar van techniek en computers houdt. &t=2s

Meest gelezen

Liveblog winterweer: bussen weer op pad en avondspits op komst

Redactie Streekomroep | 5 jan 2026 16:46

Lees ook

Van sneeuwvrij tot gewoon open: zo gaan scholen om met het winterweer

Besneeuwde wegen en sporen en code oranje maken het scholieren in onze streek allesbehalve makkelijk...

Logistieke problemen in de thuiszorg: ‘Dan maar een dagje in mijn duster’

Thuiszorgmedewerkers glibberen over de weg van cliënt naar cliënt. Normaliter crossen zij op de fiet...

Deze Ridderkerkers werden extra in het zonnetje gezet tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst

Jean-Paul Haye en de vrijwilligers van Tentweek Slikkerveer hebben de Vrijwilligersprijzen Ridderker...

Let op: oude kerstboom inleveren verplaatst!

Wie zijn oude kerstboom nog kwijt wil en mee wil doen aan een speciale actie van de gemeente Dordrec...

Teruglezen: veel sneeuwpret én ov-problemen op witte woensdag

Er trok woensdag een flink pak sneeuw over de streek. Het KNMI waarschuwt voor gladheid en Rijkswate...

Drukte in het ziekenhuis door winterweer: ‘Dagelijks twintig à dertig extra breuken’

Flink aanpoten in het Albert Schweitzer ziekenhuis deze week. Door de sneeuw en gladheid gaan flink ...