Dordrecht, Netherlands

40.000 kilo grof afval reden voor meer opruimdagen

Tijdens de opruimdagen, afgelopen juni en juli, is er ruim 40.000 kilo grof afval ingeleverd. Tijdens de opruimdagen stond er een container in onder andere Nieuw-Krispijn, de Staart en Dubbeldam. Voor de gemeente reden genoeg om dit concept voort te zetten.
Dennis Koorevaar | 24 augustus 2021 14:36 | Aangepast op 24 augustus 2021 14:36
De opruimdagen moeten zorgen voor een schonere wijk en buurtbewoners die bijvoorbeeld niet naar het afvalbrengstation aan de Baanhoekweg kunnen, raken nu ook op deze manier hun grof afval kwijt.

De eerste opruimdag staat gepland op 1 september, op het Weeshuisplein. De laatste kans om je afval in te leveren is op 20 oktober in de Witte de Withstraat in Wielwijk.

Hier een overzicht van de komende opruimdagen:

1 september – Weeshuisplein (Noordflank)

8 september – Krommedijk (Reeland)

15 september – Tollenstraat (Oud-Krispijn)

22 september – Kromhout (Centrum)

29 september – Thorbeckeweg, hoek Nolensweg (Crabbehof)

6 oktober – Waldeck Pyrmontweg (Nieuw-Krispijn)

13 oktober – Adelaarstraat (Vogelbuurt)

20 oktober – Witte de Withstraat (Wielwijk)

Iedere opruimdag kun je tussen 9:30 uur en 17:00 uur terecht.

RTV Dordrecht was afgelopen juli aanwezig bij de opruimdag op de Staart:

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Coffeeshopbezoek eindigt in steekpartij met schaar: OM wil verdachte vrijspreken

De 21-jarige man die verdacht wordt van een steekpartij op het Bagijnhof in Dordrecht moet worden vr...

Rook uit scheepsruim, olierestjes in brand

Bij een scheepswerf aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft korte tijd brand gewoed in het ruim van ...

Fietscursus voor ouderen: ‘Soms schrik ik me rot’

De aanwezigheid van elektrische stepjes, snelle fietsen en fatbikes op de fietspaden zorgt ervoor da...

Kortstondige romance mondt uit in stalking en bedreiging: 730 berichten op één dag

Tegen een dertigjarige man uit Oudekerk aan den IJssel is een voorwaardelijke celstraf en een gebied...

Zonder auto tóch door de milieustraat dankzij Conny: ‘Ik ben intens blij’

De Dordtse milieustraat is toegankelijk gemaakt voor bewoners zónder auto. En dat allemaal dankzij e...

Watertoren krijgt cultureel café: ‘Dit is een hele toffe locatie’

De watertoren van Zwijndrecht zal vanaf komend najaar publiek toegankelijk worden, met de mogelijkhe...