Dordrecht, Netherlands

45.000 euro schade tijdens oud en nieuw

VoIgens een eerste schatting is in Dordrecht tijdens Oud en Nieuw voor 45.000 euro schade aangericht. Dat heeft burgemeester Arno Brok vanmiddag bekend gemaakt. Vorig jaar was dat 5000 euro meer.
Peter Tromp | 4 januari 2017 16:18 | Aangepast op 4 januari 2017 16:18
Brok vindt het onacceptabel dat er vuurwerk naar hulpverleners is gegooid en er zeven auto’s in brand vlogen. Niet alle autobranden zijn veroorzaakt door vuurwerk. Een paar branden zijn aangestoken.

Ook moest de ME ingrijpen bij ongeregeldheden bij het vreugdevuur in Oud-Krispijn. Maar leefbaarheidswethouder Rinette Reynvaan weet niet of dat betekent dat die vuren worden verboden: “We gaan de gebeurtenissen eerst inventariseren”.

Foto: burgemeester Brok (l) en wethouder Reynvaan




Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

Redactie Streekomroep | 4 feb 2026 10:18

Lees ook

Vier zeges op rij voor FC Dordrecht, huurlingen zijn goud waard

FC Dordrecht had sinds 2019 niet meer bij Jong AZ gewonnen, maar daar kwam maandagavond verandering ...

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

In de gemeente Molenlanden is er veel ophef over de mogelijke komst van een nieuwe opvanglocatie voo...

Amarise (10) heeft zeldzame spierziekte, rolstoelbus zou helpen: ‘We tillen ons een hernia’

Het Dordtse gezin Fledderman is een crowdfundig gestart, in de hoop een rolstoelbus bij elkaar te sp...

Reeks autobranden houdt aan: Range Rover in vlammen op

Een auto is in de nacht van zondag in maandag verwoest door brand in Dordrecht. Dat gebeurde even vo...

Minder intercity's tussen Dordrecht en Rotterdam

Reizigers tussen Dordrecht en Rotterdam Centraal moesten maandagochtend rekening houden met vertragi...

‘De Dort’ hangt eindelijk op de plek waar het begon

Een uniek schilderij is na 200 jaar terug in de stad dat het voorstelt. ‘Dort or Dordrecht: The Dort...