Dordrecht, Netherlands

45.000 euro voor promotie maritieme sector

Het Drechtstedenbestuur trekt € 45.000 uit als bijdrage voor de lancering van de internationale campagne ‘Drecht Cities Maritime Delta’.
Gert van der Steen | 18 juli 2016 11:05 | Aangepast op 18 juli 2016 11:05
De Drechtstedenregio wordt vanaf dit moment als 'Drecht Cities Maritime Delta' aan het internationale bedrijfsleven gepresenteerd. De campagne heeft tot doel de regio te profileren als gunstige vestigingsplaats voor internationale bedrijven op het gebied van maritieme techniek en logistiek. Portefeuillehouder Korteland (foto) wil daarmee de werkgelegenheid bevorderen.


Daartoe wordt onder andere met professionele stands deelgenomen aan vakbeurzen, het logo moet bekend worden, bijvoorbeeld door een full-colour magazine Verder wordt er een promotiefilm gemaakt en wordt er in internationale vakbladen geadverteerd, in samenwerking met het bedrijfsleven.


De campagne wordt gevoerd door DEAL! Drechtsteden Promotion & Investments Agency, een gezamenlijk initiatief van de Drechtsteden met de Regionale Ontwikkelingsmaatschappij Drechtsteden (ROM-D). DEAL! ondersteunt en adviseert bij vestiging en uitbreiding van bedrijven in de regio.

Meest gelezen

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Redactie Streek 56 | 19 nov 2025 16:00

Lees ook

Megaklus van 20 miljoen euro in Crabbehof: 238 huurwoningen worden verduurzaamd

Ruim 230 sociale huurwoningen in de Dordtse wijk Crabbehof ondergaan een ingrijpende metamorfose. He...

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

De Papendrechtsebrug in de N3 is vanaf maandagavond in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert...

Sterke hennepgeur leidt tot vondst vuurwapen in busje

Bij de controle van een busje in Dordrecht is zondagavond een vuurwapen gevonden. De inzittenden, dr...

Dordtse wereldkampioenen geëerd met enorme afbeelding in Sportboulevard

Drie lokale sporthelden krijgen een plek in de 'hall of fame' van de Dordtse Sportboulevard. Na onde...

Brand evenaart record met 51ste podiumplaats op rij

Lucinda Brand heeft in het koude maar zonnige Tsjechische Tábor de eerste veldrit van de wereldbeker...

Straten zaten weken in het donker, en dit is waarom

Bewoners van de buurt rond de Markstraat en Dintelstraat in Ridderkerk-Bolnes hebben het drie weken ...