gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

4e debat gemeenteraadsverkiezingen

Vanavond is vanaf 18.00 uur het vierde thematische debat te zien in de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 21 maart.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
In het Nationaal Onderwijsmuseum discussiëren vertegenwoordigers van BVD (Loudy Nijhof), de PvdA (Cor van Verk) en de VSP (Margret Stolk) over de Zorg.

Onder leiding van Rijnmond-verslaggever Thijs Blom gaat het gesprek over de vraag hoe het budget voor de zorg het beste besteed kan worden. Iedereen wilde betere zorg, maar hoe realiseer je die en misschien moet er wel meer geld naar de Zorg en meer voorzieningen worden gebouwd.

Het debat over de Zorg is de laatste in een serie van vier, de andere uitzendingen gaan over Verkeer en Vervoer, Economie en Wonen. De debatten worden iedere zondag uitgezonden op TV Dordrecht en tegelijkertijd gepubliceerd op onze online-media.

Lees ook

bananenpolitie

Dordtenaar vast voor faciliteren invoer cocaïne tussen bananen

Een 39-jarige Dordtenaar is woensdag aangehouden op het industrieterrein in Moerdijk. Hij zou het invoeren van cocaïne hebben gefaciliteerd, meldt de politie.

bachdordrecht

Zondag op TV Dordrecht: Bach als het stralend middelpunt van het universum

Deze zondag is op TV Dordrecht de première van een bijzonder concert van het recente Bachfestival. Het gaat om een moderne uitvoering door Hannes Minnaar en Het Nederlands Bach Consort van de beroemde orgelmis van Johann Sebastian Bach.

pfasvoorstellingchemours

Voorstelling over PFAS mogelijk naar België: ‘Aan het onderzoeken’

De muziektheatervoorstelling PFAS Forever is donderdag voor het laatst in Dordrecht opgevoerd. Het theaterstuk is gericht op PFAS-vervuiling en werd zes keer getoond aan publiek. Naast acteurs waren er ook muziek, een fanfareband en een koor te horen en te zien. Nu zijn er plannen om met het theaterstuk naar België te trekken.

deburgemeesterjonkerkade

Gemeente verwijdert straatnaambord na uitspraak over burgemeester

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht haalt alle straatnaambordjes van de Burgemeester Jonkerkade weg. De oud-burgemeester naar wie de kade vernoemd is, is deze dinsdag veroordeeld tot een gevangenisstraf vanwege het bezit van kinderporno.

yv202662793A03107

FC Dordrecht wint eerste oefenduel, met nieuwe trainer als toeschouwer

FC Dordrecht is de oefencampagne zaterdag begonnen met een 3-0 zege op Schalke 04 II, dat uitkomt op het vierde Duitse niveau. Dat gebeurde onder toeziend oog van kersvers hoofdtrainer Paul Nuijten, die nog niet langs de lijn stond maar aandachtig toeschouwer was.

sliedrecht

Sliedrechtse coalitie wil eigen zwembad, zondagsopening en kleiner azc

De formerende partijen in Sliedrecht zijn een stap verder in het vormen van een nieuw gemeentebestuur. Ze hebben hun ambities voor de gemeente vastgelegd in een hoofdlijnenmemo. Maar voor hier ook een coalitieakkoord uit voortvloeit, willen de partijen eerst in gesprek met inwoners, ondernemers, verenigingen en maatschappelijke organisaties uit Sliedrecht.