Dordrecht, Netherlands

€500.000 Energiehuis en Bibelot

Het college vraagt aan de gemeenteraad om ruim 500.000 euro te investeren in het Energiehuis. Het geld is voor de vervanging van de theatertechniek en een tribune, de tribune is namelijk complex in het op en afbouwen.
Robert van Loon | 11 juli 2018 11:05 | Aangepast op 11 juli 2018 11:05
Ook wil het college extra geld voor poppodium Bibelot. Met het geld moet er een groter publiek komen, tevens moet Bibelot een trekpleister worden voor jongeren.


De aanbevelingen komen uit evaluatie van het energiehuis uit 2016-2017 en een onderzoek naar de positie van Bibelot. Kunstmin, Bibelot en Stichting Culturele Educatie gaan hun samenwerking verbeteren. Er wordt samen geprogrammeerd en gewerkt aan verbeteringen in het gebouw.

Lees ook

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...