Dordrecht, Netherlands

€500.000 Energiehuis en Bibelot

Het college vraagt aan de gemeenteraad om ruim 500.000 euro te investeren in het Energiehuis. Het geld is voor de vervanging van de theatertechniek en een tribune, de tribune is namelijk complex in het op en afbouwen.
Robert van Loon | 11 juli 2018 11:05 | Aangepast op 11 juli 2018 11:05
Ook wil het college extra geld voor poppodium Bibelot. Met het geld moet er een groter publiek komen, tevens moet Bibelot een trekpleister worden voor jongeren.


De aanbevelingen komen uit evaluatie van het energiehuis uit 2016-2017 en een onderzoek naar de positie van Bibelot. Kunstmin, Bibelot en Stichting Culturele Educatie gaan hun samenwerking verbeteren. Er wordt samen geprogrammeerd en gewerkt aan verbeteringen in het gebouw.

Lees ook

Daan opnieuw benoemd tot kinderburgemeester van Zwijndrecht: 'We merkten dat hij er net lekker inzat'

Een bijzonder moment dinsdagavond in het gemeentehuis van Zwijndrecht: de 11-jarige Daan van den Hoe...

GGD komt naar je toe dit najaar: ‘Veel vragen over gezondheid’

Wie met gezondheidsvragen zit, maar de weg naar een huisarts of de GGD niet weet te vinden wordt dit...

Ronde van Nederland-etappe doorkruist onze streek, finish op Zwijndrechtsebrug

De eerste etappe van de Tour of Holland, de opvolger van de Ronde van Nederland, loopt volledig door...

Let op: deze bruggen zijn 's nachts tijdelijk dicht

Komende week is zowel de Papendrechtsebrug als de Wantijbrug een nacht afgesloten voor verkeer. Rijk...

Onzekere toekomst cultuurcentrum DOOR: vrijwilligers zoeken nieuw bestuur

Door het wegvallen van subsidie en een bestuur dat geen uitweg meer ziet gaat cultuurcentrum DOOR in...

Van kindertekening tot AI: 15 inzendingen voor ontwerpwedstrijd FC Dordrecht

Welke nieuwe afbeelding verschijnt straks op de achterzijde van de Noordtribune van het FC Dordrecht...